https://telegram.me/empireoflies

دروغ بنزینی ضدانقلاب برای ایجاد تنش در جامعه ناکام ماند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از اقدامات گروه‌های ضدانقلاب و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دروغگویی و شایعه‌پراکنی است. اینگونه اقدامات که معمولاً با حجم بسیاری انجام می‌پذیرد، با هدف سیاه‌نمایی نسبت به حکومت و ایجاد تنش در جامعه صورت می‌گیرد.

البته این اقدامات شیطنت‌آمیز تاکنون به شکست منجر شده و ضدانقلاب نتوانسته آنچنان که باید و شاید از طرح شایعه بهره‌برداری سیاسی کند. به عنوان نمونه در سالهای اخیر می‌توان به شایعه مکرر «وخامت حال رهبر معظم انقلاب» یا «اختلاف رهبری با سران قوا» یا «حمله نظامی به ایران» و موارد مشابه و متعدد دیگر اشاره کرد. در تمام موارد مورد اشاره و بسیاری موارد دیگر عوامل دولت‌های بیگانه و ضدانقلاب نتوانستند به هدف خود رسیده و بهره‌برداری لازم را انجام دهد.

در تازه‌ترین شایعه‌ای که برای چندمین بار در روزهای اخیر رسانه‌های بیگانه و دنباله‌های داخلی آنها منتشر شد، موضوع افزایش قیمت بنزین دستمایه شایعه‌پراکنان قرار گرفت. در حالی که در روزهای گذشته هیچ خبر رسمی مبنی بر افزایش قیمت بنزین منتشر نشده بود اما سایت‌های ضدانقلاب در حرکتی هماهنگ اعلام کردند که قرار است قیمت بنزین در ایران افزایش یابد! یکی از همین سایت‌های معاند که سابقه زیادی در دروغگویی دارد، علاوه بر ذکر نرخ جدید بنزین، روز اجرای آن را نیز اعلام کرد!

این در حالیست که امروز روابط عمومی شرکت ملی پالایش ‌و پخش فراورده‌های نفتی ایران در بیانیه‌ای رسمی که به اطلاع مخاطبین رسید، اعلام کرد: “تمام تلاش خود را برای رفاه هموطنان درسفرهای تابستانی بکار گرفته است. ضمنا دولت هیچ برنامه‌ای برای تغییر قیمت و سهمیه‌بندی بنزین ندارد.”

انتهای متن/

یکی از اقدامات گروه‌های ضدانقلاب و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دروغگویی و شایعه‌پراکنی است. اینگونه اقدامات که معمولاً با حجم بسیاری انجام می‌پذیرد، با هدف سیاه‌نمایی نسبت به حکومت و ایجاد تنش در جامعه صورت می‌گیرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme