https://telegram.me/empireoflies

دروغ‌های سخنگوی اسرائیل مجری BBC را هم گیج کرد !!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، روز گذشته بی‌بی‌سی فارسی در برنامه «۶۰ دقیقه» خود با اُفیر گندلمن سخنگوی دولت رژیم صهیونیستی درباره جنگ این رژیم با مردم غزه گفت‌وگو کرد. فرداد فرحزاد مجری بی‌بی‌سی فارسی که تلاش می‌کرد جانب بی‌طرفی را رعایت کند از گندلمن درباره آتش‌بس با حماس پرسید که سخنگوی دولت اسرائیل مانند روش همیشگی صهیونیست‌ها با حالت مظلوم‌نمایی و بدون اشاره به نقض مکرر آتش‌بس توسط ارتش رژیم صهیونیستی گفت: ما امیدواریم حماس آتش‌بس را نقض نکند. حماس تا پیش از آتش‌بس با راکت ما را می‌زد!

اُفیر گندلمن در چهره دلسوز مقدسات اسلامی ظاهر شد و ادعا کرد برخی از راکت‌های حماس در نزدیکی بیت‌المقدس نیز اصابت کرده است. وی با بیان اینکه ایران و حماس خودشان را متعهد به نابودی اسرائیل می‌دانند، با چهره‌ای مظلومانه گفت: آنها می‌خواهند کشورم را از صحنه روزگار محو کنند و مردمان سرزمینم را بکشند!

سخنگوی دولت جعلی اسرائیل بدون اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی در سخنانی مضحک این رژیم را کشوری دموکراتیک نامید و حماس را گروهی تروریستی، شرور و بی‌رحم دانست که از پرتاب راکت به طرف غیرنظامیان ابایی ندارد. گندلمن همچنین با ادعای اینکه حماس سلاح‌های خود را از ایران تحویل می‌گیرد، هدف رژیم صهیونیستی را خلع سلاح کامل مقاومت اسلامی مردم فلسطین دانست.

سخنگوی دلوت رژیم صهیونیستی به طور ضمنی اعتراف کرد که این رژیم حداقل 900 غیرنظامی را در غزه کشته است.

سخنگوی دلوت رژیم صهیونیستی به طور ضمنی اعتراف کرد که این رژیم حداقل ۹۰۰ غیرنظامی را در غزه کشته است.

فرداد فرحزاد مجری بی‌بی‌سی فارسی در حمایتی آشکار، رژیم صهیونیستی را کشوری رسمی و عضو سازمان ملل عنوان کرد و انتظارات از اسرائیل برای رعایت حقوق بشر را بیشتر دانست و از گندلمن پرسید آیا حملات اسرائیل با حملات حماس متناسب است؟ گندلمن مانند روال همیشگی صهیونیست‌ها که دروغگویی را از روش‌های اصلی خود در معکوس جلوه‌دادن واقعیت می‌دانند گفت: اسرائیل غیرنظامیان را هدف قرار نمی‌دهد و خیلی تلاش می‌کند تا از مرگ غیرنظامی‌ها جلوگیری کند و حتی به آنها زنگ می‌زنیم و به آنها می‌گوییم لطفا از اهداف ما دور شوید!!. سخنگوی دولت اسرائیل همچنین در سخنانی دروغ و خلاف سخنان چند روز پیش نماینده سازمان ملل در غزه مدعی شد: ما حتی محل‌های امنی را برای مردم غزه مشخص کرده‌ایم تا به آنجا بروند اما حماس جلوی آنها را می‌گیرد، حماس عمداً غیرنظامیان اسرائیلی را هدف قرار می‌دهد!!

مجری بی‌بی‌سی از سخنگوی دولت اسرائیل پرسید: شما می‌گویید غیرنظامیان را مورد هدف قرار نمی‌دهید، حال اگر جایی یک پرتابگر راکت‌های حماس باشد و ۲۰۰ غیرنظامی هم آنجا باشند و شما نیز می‌دانید که گنبد آهنین آن راکت را می‌زند، آیا آن مکان باز هم برای شما هدف است!؟ گندلمن در جواب، با ادعای اینکه حماس در تلفات بزرگنمایی می‌کند و بر اساس آمار اسرائیل ۱۰۰۰ نفر از کشته‌ها در غزه از اعضای حماس بوده‌اند، به طور ضمنی اعتراف کرد که بیش از ۹۰۰ نفر از کشته‌های فلسطینی غیرنظامی بوده‌اند. وی سپس در دروغی دیگر و سخنانی متناقض گفت: ما به مدارس تحت نظارت سازمان ملل حمله نمی‌کنیم، بلکه حماس سیستم پرتاب راکت خود را در آنجا قرار داده و به اسرائیل حمله کرد و این جنایت جنگی (از سوی حماس) است. وقتی از تاسیسات سازمان ملل برای پرتاب راکت استفاده می‌شود و آن را به هدف نظامی تبدیل می‌کنند ما حق داریم به محل پرتاب راکت‌ها حمله کنیم!

مجری بی‌بی‌سی نیز که از تناقض در سخنان سخنگوی دولت رژیم صهیونیستی گیج شده بود گفت: متوجه نشدم، بالاخره شما مدارس را می‌زنید یا نه!؟ اول گفتید نمی‌زنید اما بعد گفتید بخاطر اینکه حماس از آنجا راکت پرتاب می‎کند  هدف مشروع است! گندلمن در جواب گفت: نه به هیچ وجه!، ما به محل پرتاب راکت‌ها حمله نمی‌کنیم و این کار با دقت بسیاری انجام می‌شود!!

گفتنی است، دروغ‌های آشکار سخنگوی دولت اسرائیل با اعتراض مخاطبین بی‌بی‌سی فارسی مواجه شد. بسیاری افراد از بی‌بی‌سی به سبب مصاحبه با سخنگوی رژیم کودک‌کش صهیونیستی به شدت انتقاد کردند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme