https://telegram.me/empireoflies

دروغ‌هایی که به راحتی در رادیو فردا گفته می‌شود

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از رادیو دیروز، از یک رسانه دروغگو، جز این هم انتظار نمی‌رود که تریبونی شود برای ابراز دروغ ها و سخنان بی پایه و اساس که صرفا جنبه خودشیرینی برای کاخ سفید و دشمنان نظام را دارند برای امرار معاش عده ای وطن فروش !

بر همین اساس ، موضوع آزادی بیان که یکی از موضوعات جدی برای ضربه زدن به نظام و جوسازی علیه آن است ، این بار هم از رادیوفردا اهرم و بهانه ای شد برای حمله و اتهام های دروغین به نظام مقدس جمهوری اسلامی.

در همین راستا یک کارشناس رادیوفردا به این رسانه ی اپوزیسیون و ضد انقلاب گفت : « مثلا‌ً من اگر در داخل کشور هم که بودم در دانشگاه بودم خیلی جرات‌ بیان نظراتم را در مثلا‌ً یک مبحثی هم که دانشجویان بسیجی هم حضور دارند نداشتم. به خاطر اینکه پیامدهای خیلی جدی می‌توانست برای زندگی خودم و خانواده‌ام داشته باشد. »

و اما پاسخ این دشمن ضد انقلاب و فراری و خائن به وطن :

البته اگر شما در ایران بودید هرگز چنین ادعایی نمی کردید ! لا اقل حالا که نیستید ، فیلم جلسات دانشجویی را ببینید و سپس اظهار نظر کنید ! جهت استحظار شما باید عرض کنیم که تندترین و شدید ترین انتقادات سیاسی داخل کشور هم اکنون در فضای دانشگاه ها در حال بیان است !

نمونه ی اخیرش هم جلسه ی روز انرژی هسته ای در دانشگاه امیرکبیر !

و البته صد ها نمونه ی دیگر ، که حتی اساتید ما در سر کلاس های درس خود آزادانه حتی نسبت به مسائل اعتقادی و دینی هم بعضا شبهاتی وارد می کنند و انتقاداتی تند علیه حکومت دارند ولیکن هیچ اتفاقی برایشان نمی افتد . آیا در آمریکا هم همینطور است ؟! انتقاد از لابی صهیونیسم و هلوکاست در آمریکا چقدر ازاد است ؟ و …

و لذا این که ادعا می شود اگر در ایران بودند جرات سخن گفتن نداشتند ، ادعایی دروغین بیش نیست … اگر باور ندارید چند فیلم نشست های دانشجویی را مشاهده بفرمایید!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme