https://telegram.me/empireoflies

دروغگویی صدای آمریکا از زبان یک سلطنت‌طلب!! + فیلم

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، در روزهای اخیر پس از انتشار آلبوم جدید محسن نامجو خواننده ضدانقلاب و وجود قطعه‌ای در آن به نام “رضاخان” ، برخی از گروه‌ها و چهره‌های سلطنت‌طلب نسبت به عمل این خواننده سکولار و ضددین اعتراض‌های شدیدی را انجام دادند و مدعی شدند محسن نامجو در این آهنگ به رضاشاه توهین کرده است. اعتراض تند سلطنت‌طلب‌ها سبب پاسخ افراد حامی این خواننده و بسیاری از ضدانقلاب‌های سکولار و مخالف پادشاهی شد. کار تا جایی پیش رفت که طرفداران هر گروه به صفحات فیسبوک طرف دیگر دعوا حمله کردند و با سخیف‌ترین الفاظ از یکدیگر پذیرایی نمودند!

در میان این دعوا و مناقشات بین گروه‌های ضدانقلاب گاهی برخی حقایق نیز روشن می‌شود. برای نمونه مه‌لقا فخرآور ضدانقلاب سلطنت‌طلب و خواهرزاده رضاشاه میرپنج در صفحه فیسبوک خود با انتشار دو قسمت از برنامه‌های شبکه صدای آمریکا در روزهای اخیر، این رسانه آمریکایی را به دروغگویی متهم کرد و گفت “صدای آمریکا در ابتدا این فیلم ادعا کرد از محسن نامجو حمایت نکرده است، اما انتشار این فیلم نشان می‌دهد که آنها به طور ویژه از نامجو حمایت کرده‌اند.”

مه‌لقا فخرآور با آنکه مخالف جمهوری اسلامی است و می‌خواست از رضاخان میرپنج حمایت کند، اما به درستی حقیقت دروغگویی رسانه‌های بیگانه را افشا کرد. در اینجا باید گفت، عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد!

مه‌لقا-فخرآور

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. ببینم !
    منظورش از استاد عابدینی : همون عابدینی معروف هستش ؟ همون گرافیستی که توی ایرانه ؟ رضا عابدینی ؟
    واسه محسن نامجو طراحی کرده ؟!!!

  2. خدانگهدار رهبر معظم انقلاب باشه ….خدانکنه ی روز کشور ما دست این شغال های کثیف بیوفته

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme