https://telegram.me/empireoflies
امید دانا

از درس معارف عباس فخرآور تا توصیه امید دانا برای دیدن یک فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغفیلمی از عباس فخرآور، فعال سیاسی سلطنت طلب، در یوتیوب منتشر شده که او را در حال سخنرانی درباره موضوعات دینی، عرفان و هنر نشان می دهد.

عباس فخرآور در واکنش به این سخنرانی، گفته که این کار از سوی حامیان فرح دیبا، همسر محمدرضا شاه، تکثیر شده است. آقای فخرآور در توضیحات خود، حامیان فرح دیبا را با عنوان «دیباقلی» معرفی کرده است.

امید دانا، دیگر فعال سیاسی سلطنت طلب، نیز با انتشار این کلیپ در صفحه فیسبوک خود، گفته که عباس فخرآور در این کلیپ در حال تدریس «معنویات اسلامی» است.

او همچنین نوشته که حامیان رضا پهلوی، که آنها را «ناپهلوی» نامیده، تلاش کرده اند فردی را که در این سخنرانی به او شباهت داشته، به جای او جا بزنند.

امید دانا همچنین در پست فیسبوکی دیگری، گفته که موفق شده فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» را مشاهده کند و همراه با فیلم برای مظلومیت تاریخ ایران گریسته است.

او توضیح داده که این فیلم در ارتباط با نسل کشی ایرانیان توسط انگلیس است که به هولوکاست انگلیس علیه مردم ایران معروف شده. این ماجرا پس از جنگ جهانی اول رخ داده که طی آن، انگلیس با برنامه ریزی باعث قحطی بزرگی در ایران شده که در این رویداد تلخ تاریخی بیش از ۹ میلیون از ایرانیان کشته می شوند. او گفته که این تعداد کشته از حمله مغول به ایران هم بیشتر است.

او مشاهه این فیلم را توصیه کرده و گفته که بایستی به فرزندانمان بیاموزیم هر کجا و در هر موقیعتی که بتوانند در ضربه زدن به منافع دولت انگلیس یک لحظه تردید نکنند.

انتهای پیام/رسانه ایران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

فیلمی از عباس فخرآور، فعال سیاسی سلطنت طلب، در یوتیوب منتشر شده که او را در حال سخنرانی درباره موضوعات دینی، عرفان و هنر نشان می دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme