https://telegram.me/empireoflies

درد مشترک حامیان تروریسم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغتقریباً به طور همزمان، آمریکا، اتحادیه عرب، داعش و ترکیه، جمهوری اسلامی ایران را با جملات و تعابیر تقریباً مشابهی به عنوان «حامی تروریسم» معرفی کردند و هر یک از موضع خود برای آن خط و نشان کشیدند. این همزمانی و تشابه دیدگاه‌ها درباره ایران، تصادفی نیست و به خوبی نشان می‌دهد که آنها همگی از یک پدیده مشترک رنج می‌برند و درد مشترکی دارند: «شکست داعش!»

کاملاً آشکار است و نیازی به توضیح بیشتری ندارد که قرار بود داعش در دمشق و بغداد به حاکمیت برسد و در قدم‌های بعدی پیمان آرزوی قدیمی صهیونیست‌ها برای توسعه اسرائیل از «فرات تا نیل» را محقق سازد، ولی خدا نخواست که چنین شود. اینکه آمریکا و صهیونیست‌ها از این بابت احساس تلخکامی کنند و شکست طرح‌های خود را به چشم ببینند، چندان هم دور از انتظار نبوده و نیست اما جای تعجب است که ارتجاع عرب و ترکیه با آنها همدست و همداستان شده‌اند و به خاطر شکست ماموریت خود، خشمگینند و بی‌تابی می‌کنند. نشست اخیر سران اتحادیه عرب در اردن از این بابت، نشان دهنده اوج شرمساری و حقارت دنیای عرب بود که سران عرب طی جلسات متمادی، به خاطر شکست داعش و ناکامی حامیان تروریسم، آه و ناله سر می‌دادند و ایران را عامل شکست و ناکامی طرح‌های صهیونیستی در منطقه معرفی می‌کردند.

این پدیده به خودی خود، حاوی ارزش‌ها و معیارهای ارزشی فراوانی است که از یکطرف جبهه دشمنان اسلام را رسوا می‌کند و مشت مزدوران محلی آنها را در پیشگاه ملت‌ها باز می‌کند که دیگر حرفی برای گفتن نداشته باشند و از سوی دیگر اقتدار و کارآئی جبهه مقاومت به رهبری ایران را به نمایش می‌گذارد.

این برای سران ترکیه و دنیای عرب، موجب اوج شرمساری و ذلت است که با تمامی توان و ظرفیت و امکانات خود در خدمت به طرح‌های شیطانی وارد عمل شده‌اند ولی حتی با مشاهده شکست و ناکامی خود نیز از اظهار دشمنی آشکار و نهان با عامل اصلی اقتدار ملت‌ها در منطقه، ابائی ندارند. آنها باید بدانند که همدستی و همراهی با دشمنان اسلام، هرگز افتخاری برای هیچکس به بار نیاورده و نخواهد آورد.

مسئله این است که رسوائی و بدنامی ناشی از افشای سرمایه‌گذاری بدفرجام این جبهه اشرار در حمایت از تروریست‌ها در منطقه، حتی از شکست و ناکامی آنها نیز فراتر و تاثیرگذارتر است. تمامی حامیان تروریسم بر این باور بودند که فردای حاکمیت داعش بر دمشق و بغداد، کسی به آنها خرده نمی‌گیرد که از چه مسیر و راهکار شرورانه‌ای داعش را به قدرت رسانده‌اند. ولی امروز با شکست آن طرح شیطانی، انگشت اتهام را به سوی ایران و جبهه مقاومت نشانه گرفته‌اند که «حامی تروریسم» است!

این صفحات تاریخ معاصر باید با دقت و حساسیت فراوانی نگاشته شوند تا نسل امروز و نسل‌های آینده به ارزش و اعتبار جبهه مقاومت و مجاهدات مدافعین حرم به خوبی آشنا شوند و دریابند که آنچه به دست آمده و تثبیت شده، با چه خون دل‌هائی همراه بوده است؟

این برای ملت‌ها و آزادگان جهان هم بسیار پندآموز و عبرت انگیز است که وحشی‌ترین و وقیح‌ترین دشمنان انسانیت در جبهه حامیان واقعی تروریسم قرار گرفته‌اند و در عین ارتکاب انواع جنایات جنگی و شرارت‌های تکان دهنده، سعی دارند هر آنچه خود لایق و شایسته آنند، به دیگران نسبت دهند و خود را به دروغ، پرچمداران مبارزه با تروریسم قلمداد کنند.

تمجید بیمارگونه آمریکای ترامپ از مقامات سعودی و بالعکس بخاطر آنچه طرفین از آن به عنوان «مبارزه با تروریسم» یاد کردند، نکته طنز این ماجرا و افشای ماهیت حقیقی کسانی محسوب می‌شود که هنوز هم نان دفاع و حمایت از تروریست‌ها را می‌خورند. با این همه، دشمنان ما یکبار دیگر به این واقعیت بزرگ اعتراف کردند و با عملکرد خود بر آن صحه گذاشتند که این جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت مردمی در منطقه بود که کمر داعش را شکست.

انتهای پیام/تسنیم

تقریباً به طور همزمان، آمریکا، اتحادیه عرب، داعش و ترکیه، جمهوری اسلامی ایران را با جملات و تعابیر تقریباً مشابهی به عنوان «حامی تروریسم» معرفی کردند و هر یک از موضع خود برای آن خط و نشان کشیدند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme