https://telegram.me/empireoflies

درخواست کمک منتظرالسلطنه از آمریکا و اسرائیل!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» که عمری در خیال سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی و کسب دوباره تاج و تخت در ایران است، این روزها در شرایط خوبی قرار ندارد و شدیدا زیر انتقاد دشمنان و دوستان سابقش است. در این شرایط شازده ناکام پهلوی، هر روز در دیدارهای آشکار و مخفی با مقامات غربی و طی مصاحبه با رسانه‌های خارجی، علنا یا تلویحا خواستار کمک بیگانگان به او و دیگر گروه‌های اپوزیسیون برای سرنگونی نظام حاکم بر ایران می‌شود.

«ربع پهلوی» که خود را سرآمد دیگر عناصر اپوزیسیون می‌داند، در مصاحبه با شبکه اسرائیلی i24NEWS ، با ادعای اینکه نظام جمهوری‌اسلامی نماینده مردم ایران نیست، از دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی خواست تا با تشدید فشارهای بین‌المللی به ایران و حمایت از گروه‌های اپوزیسیون (منظور خودش) به سقوط حکومت فعلی ایران کمک کنند.

شاهزاده آواره پهلوی که بیشتر عمر خود را در ینگه دنیا در حال خوشگذرانی سپری کرده، تصریح کرد که برای سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی و بدست گرفتن قدرت در ایران، نیاز به کمک و حمایت کشورهای خارجی است.

فرزند شاه معدوم با حمایت از رژیم صهیونیستی، ایران را عامل گسترش تروریست در منطقه غرب آسیا دانست و در سخنانی خائنانه خواستار برخورد جامعه جهانی با حکومت ایران شد.

«ربع پهلوی» مانند دیگر عناصر اپوزیسیون که در هفته‌های اخیر برای همراه کردن مردم ایران با خود در راه مقابله با نظام جمهوری‌اسلامی، در رسانه‌هایشان به دروغ مخاطبینشان را از حمله احتمالی آمریکا به ایران می‌ترسانند و راه جلوگیری از حمله نظامی آمریکا را سرنگونی نظام اسلامی توسط مردم می‌دانند، در مصاحبه با شبکه اسرائیلی مذکور، با تکرار همین ادعاها گفت: “مقابله و جلوگیری از اقدامات مخرّب جمهوری اسلامی و پیشگیری از به راه افتادن یک جنگ، از راه ترکیب فشارهای خارجی و داخلی و به کار گرفتن ابزاری ممکن می‌شود که باعث سقوط نظام ‎شود.”

وی پس از این مصاحبه هم با انتشار بیانیه‌ای با محتوای مشابه و تکراری که تایید کننده مواضع دولت آمریکا بود، سیاست‌های جمهوری‌اسلامی را عامل گسترش تروریست و بدبختی ایران دانست و ادعا کرد: “فرزند شاه معدوم با حمایت از رژیم صهیونیستی، ایران را عامل گسترش تروریست در منطقه غرب آسیا دانست و در سخنانی خائنانه خواستار برخورد جامعه جهانی با حکومت ایران شد.” البته او نگفت که دولت مطبوئش یعنی آمریکا با پول چه کسانی از آن سوی دنیا به منطقه خاورمیانه لشگرکشی می‌کند!

جناب منتظرالسلطنه! در سخنانی خائنانه که حتی از سوی مجامع بین‌المللی هم رد شده، ایران را عامل شروع جنگ هشت ساله با عراق دانست و با تکرار سخنان دیکته شده چند ماه اخیر عناصر اپوزیسیون، مدعی شد که تنها راه جلوگیری از حمله نظامی آمریکا به ایران سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی توسط مردم است! این در حالی است که به اذعان مقامات ارشد آمریکا، ایالات متحده هیچ برنامه‌ای برای حمله نظامی و جنگ به ایران ندارد!

 

انتهای متن/

«ربع پهلوی» که عمری در خیال سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی و کسب دوباره تاج و تخت در ایران است، این روزها در شرایط خوبی قرار ندارد و شدیدا زیر انتقاد دشمنان و دوستان سابقش است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.55 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. شما اول معدوم را درست بنویس!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme