https://telegram.me/empireoflies

درخواست کمک «ربع پهلوی» در اندیشکده ضدایرانی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر به نظر می‌رسد «ربع پهلوی» تمام تلاش خود را صرف این کرده تا به‌عنوان خائن‌ترین اپوزیسیون حکومت ایران معرفی کند.

شازده ناکام پهلوی چند روز پیش با حضور در موسسه صهیونستی هادسون (هادسن) در واشنگتون در صفحه مجازی خود نوشت: “در دیداری سازنده با محققان و مدیران موسسه هادسن در واشینگتن، در خصوص مبارزه کنونی در ایران برای دستیابی به دموکراسی صحبت کردیم و اینکه چگونه ایالات متحده می‌تواند از تلاش‌های خشونت‌پرهیز و مدنی مردم ایران حمایت کند

همان‌طور که می‌بینید، او اذعان می‌کند که در دیدار با مسئولان موسسه مذکور، با آنها درباره شیوه‌های مبارزه برای دستیابی به دموکراسی و ارزش‌های غربی در ایران سخن گفته و نه افزایش قدرت و موفقیت مردم ایران. وی همچنین خواستار حمایت صریح و آشکار آمریکایی‌ها از فعالیت‌های اپوزیسیون شد.

اندیشکده نئوکان و جنگ‌طلب هادسون که بارها خواستار حمله نظامی به ایران شده، چندی پیش از سوی یکی از اعضای ارشدش به نام «مایکل پرجنت» خواستار ترور سردار سلیمانی شده بود. این موسسه بارها در تماس با سران گروهک‌های تروریستی مانند کومله و حزب دموکرات کردستان، از تجزیه ایران با هدف تضعیف حکومت مرکزی حمایت کرده است.

حال جای سوال است که «ربع پهلوی» از این افراد ضدایرانی و جنگ‌طلب برای مبارزه با حکومت ایران چه نوع کمکی می‌خواهد؟ آیا این درخواست کمک‌ها غیر از کمک‌های مالی است؟ زیرا در طول سالهای اخیر کشورهای غربی تمام توان خود را برای حمایت رسانه‌ای از اپوزیسیون ایران انجام داده‌اند. «ربع پهلوی» که در گذشته هم تمام پولهای دریافتی از کشورهای غربی و عربی را به‌جای صرف در فعالیت‌های مبارزاتی، در جهت اهداف شخصی و حتی تفریحی مصرف نموده، به نظر می‌رسد اکنون نیز دنبال جیب خود است و به پول‌تو‌جیبی که از مادرش دریافت می‌کند، رضایت نمی‌دهد و هزینه‌های گردش و تفریحش آنقدر بالا رفته که مانند شاهان قاجاری با وطن‌فروشی دنبال منافع شخصی خود است.

انتهای متن/

 

در روزهای اخیر به نظر می‌رسد «ربع پهلوی» تمام تلاش خود را صرف این کرده تا به‌عنوان خائن‌ترین اپوزیسیون حکومت ایران معرفی کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme