https://telegram.me/empireoflies

درخواست کمک اپوزیسیون از ترامپ!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شکست پروژه اغتشاشات در ماه‌های گذشته، بیش از پیش عناصر اپوزیسیون و فراری را به مزدوری و وابستگی به دولت‌هاری غربی مجبور کرده است. بسیاری از عناصر اپوزیسیون از گونه‌های مختلف، پس از آنکه دیدند سناریوهای مخلف در زمستان سال گذشته برای به آشوب کشدن کشور و تضعیف نظام جمهوری‌اسلامی با شکست مواجه شده، در روزهای نخست سال جدید برای رئیس‌جمهور تندروی آمریکا نامه نوشته و از او خواستند تا فشارهایش به ایران را تشدید کند.

در این نامه که توسط افراد معلوم‌الحال و بدنامی مانند «مهرانگیز کار»، «پرویز صیاد»، «شهره آغداشلو»، «عسل پهلوی»، «بیژن خلیلی» و … تهیه شده، با درخواست کمک از دولت آمریکا برای کمک به مبارزه با حکومت ایران، آمده: “پس از چهار دهه انقیاد و اسارت در سیاهچال جمهوری اسلامی، مردم ایران استوار و پایدار مانده‌اند. آنچه شکست خورده، حکومت استبداد دینی است که بر پایه وحشت، زور و تزویر بنیان گذاشته شده است. آقای رئیس‌جمهور و اعضای کنگره، در این بزنگاه تاریخی، ما امضاکنندگان این نامه که چندین دهه برای دستیابی به حکومتی سکولار-دموکراتیک در ایران از راه مسالمت آمیز و بنابر اراده مردم مبارزه کرده‌ایم، از شما بعنوان نمایندگان منتخب مردم آمریکا می‌خواهیم که در همبستگی اخلاقی با مردم ایران، استوار و پابرجا بمانید … جنگ با ایران موجب احیای افسانه «شیطان بزرگ» خواهد شد.”

امضاکنندگان این نامه با آنکه در ظاهر مخالفت خود را از حمله نظامی آمریکا به ایران اعلام می‌کنند، اما در بخشی از این نامه با بیان اینکه «همزمان، ما به عنوان ایرانی-آمریکایی‌‌ها، قویاً مخالف جنگ با ایران هستیم. جنگی که می‌تواند به‌سرعت به نبردی منطقه‌ای یا جنگ جهانی با تبعاتی دهشت‌بار برای همه ملت‌ها منجر شود. جهان نباید بار دیگر اشتباه بزرگی را که بسترساز جنگ عراق شد، تکرار سازد»، اذعان می‌کنند که مخالفتشان از حمله نظامی به ایران به‌سبب جلوگیری از تکرار وقایع پس از سرنگونی رژیم سابق عراق است که اکنون عراق به یکی از اعضای جبهه مقاومت تبدیل شده است.

این عناصر اپوزیسیون در حالی مخالفت خود از حمله نظامی به ایران را ابراز داشته‌اند که هیچ شخصیت و کارشناس رسمی سخن از احتمال حمله نظامی آمریکا به ایران نکرده و اگر آمریکا تاکنون فکر می‌کرد می‌تواند به ایران حمله نکند، لحظه‌ای درنگ نمی‌نمود، پس همه شواهد نشان‌دهنده ضعف و ناتوانی آمریکا در مقابه با ایران اسلامی است و ژست وطن‌پرستانه امضاکنندگان نامه مذکور نیز تنها یک بازی برای مطرح کردن خود است.

انتهای متن/

شکست پروژه اغتشاشات در ماه‌های گذشته، بیش از پیش عناصر اپوزیسیون و فراری را به مزدوری و وابستگی به دولت‌هاری غربی مجبور کرده است. بسیاری از عناصر اپوزیسیون از گونه‌های مختلف، پس از آنکه دیدند سناریوهای مخلف در زمستان سال گذشته برای به آشوب کشدن کشور و تضعیف نظام جمهوری‌اسلامی با شکست مواجه شده، در روزهای نخست سال جدید برای رئیس‌جمهور تندروی آمریکا نامه نوشته و از او خواستند تا فشارهایش به ایران را تشدید کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme