https://telegram.me/empireoflies

درخواست نیابتی “کامبیز حسینی” از جمهوری اسلامی !

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، کامبیز حسینی مجری برنامه پولتیک که از روی ماهواره تصویری رادیو فردا پخش می‌شود، در برنامه اخیر خود در سالگرد جنایت آمریکا در سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو جنگی وینسنس و شهادت حدود ۳۰۰ مسافر بی‌گناه این پرواز، به صراحت به دست داشتن آمریکا در این جنایت اعتراف کرد. این در حالیست که آرش سیگارچی همکار سابق کامبیز حسینی در شبکه صدای آمریکا چند روز پیش این جنایت آمریکا را به صورت تلویحی تایید کرده بود.

کامبیز حسینی همچنین با اشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش در عراق، این گروهک را “وحشی” خواند و به نیابت مسئولان ارشد آمریکایی از حکومت ایران ملتمسانه درخواست کرد تا با وجود اختلافات بسیار بین دو کشور، در برابر این دشمن مشترک همکاری داشته باشد.

گفتنی است، گروهک داعش از دو سال پیش با پشتیبانی مالی و اطلاعاتی آمریکایی‌ها در کشورهای عراق و سوریه شروع به فعالیت کرده و پس از تجهیز شدن توسط کشورهای مرتجع عرب، امروز بلای جان خود آنها شده و این کشورها و هم‌پیمانان غربی‌شان از ترس این که حملات وحشیانه این گروهک در آینده دامن آنها را خواهد گرفت، اکنون به دنبال راهی هستند که بتوانند دوباره مهار این گروهک را در دست بگیرند. ترس حکومت آمریکا با ادعای ابرقدرتی از عملکرد گروهک تروریستی مانند داعش سبب شده که رسانه سرویس جاسوسی این کشور از جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با این گروهک تروریستی عاجزانه درخواست کمک کند.

البته قابل ذکر است، کامبیز حسینی بارها در برنامه پولتیک فعالیت‌های نیروی قدس سپاه پاسداران را در مبارزه با گروهک‌های تروریستی در سوریه و عراق تخطئه کرده و جمهوری اسلامی را به دخالت در امورات داخلی کشورها متهم نموده بود، اکنون که شاهد به خطر افتادن منافع اربابان خود در عراق توسط داعش است، از رهبران ایران عاجزانه تقاضای کمک می‌کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme