https://telegram.me/empireoflies

درخواست اپوزیسیون از مقامات آمریکایی: فشارها به ایران را بیشتر کنید

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون فراری که ارتباط نزدیکی با سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی دارد و با افتخار اعتراف می‌کند پیشنهاد دهنده تحریم نفت ایران توسط کشورهای غربی است، در مصاحبه با شبکه آمریکایی نیوزمکس با تکرار ادعاهایش علیه کشورمان، گفت که ایران به دنبال تولید سلاح هسته‌ای است و آمریکا باید جلویش را بگیرد.

فخرآور در این مصاحبه با بیان اینکه جمهوری‌اسلامی ایران هیچگاه دست از غنی‌سازی هسته‎ای بر نداشته و به‌طور مخفیانه کار خود را کرده تا به بمب اتم برسد، گفت: “خوشبختانه تحریم‌های آمریکا اثر کرده و فروش نفت ایران از ۲٫۲ میلیون بشکه به ۱۸۰ هزار بشکه در روز رسیده است و حکومت دیگر نمی‌تواند فشارها را تحمل کند”

این ضدانقلاب فراری با عوض کردن جای ظالم و مظلوم، ادعا کرد که ایران به دنبال جنگ‌افروزی در منطقه است و آمریکا حامی صلح می‌باشد!

فخرآور که به‌سبب خیانت‌های متعددش به ننگ‌آور معروف شده، از مقامات آمریکایی خواست به اقدام نظامی علیه ایران فکر نکنند چون هزینه زیادی بر دوش مالیات‌دهندگان آمریکایی می‌گذارد. او راه درست مقابله دولت آمریکا به نظام جمهوری‌اسلامی را در دستور کار قرار دادن سیاست تغییر رژیم دانست و گفت: “در این راستا ما به زودی کنفرانس گذر به دموکراسی را در کنگره آمریکا برگزار می‌کنیم و اسپاسر این کنفرانس سناتور «دن کرنشا» است …”

فخرآور از مقامات آمریکایی خواست تا به جای مذاکره یا جنگ، فشارهای خود به ایران را بیشتر کنند و حکومت را مجبور کنند تا اساسا قانون‌اساسی خود را تغییر دهد تا شرایط تسلط آمریکا بر ایران فراهم شود.

گفتنی است، «دَن کرنشا» که اکنون عضو مجلس نمایندگان آمریکا است، پیشتر از اعضای و فرمانده‌های نیروی دریایی ارتش آمریکا در زمان جنگ عراق بود که در این جنگ دستش به خون صدها عراقی آلوده شد. به عبارت دیگر، فردی که تا چند سال پیش در راستای منافع دولت آمریکا مسلمانان عراقی را می‌کشت، اکنون دلسوز مردم ایران شده از کنفرانس فخرآور حمایت مالی می‌کند!

فخرآور در حالی به دنبال برگزاری دور جدید کنفرانس موسوم به «گذر به دموکراسی» است که پیشتر در مصاحبه‌ای اعتراف کرده بود برای آنکه بتواند افرادی را برای حضور در دوره گذشته این کنفرانس راضی کند، پول زیادی خرج کرد و برای چند روز از آنها پذیرایی نمود، اما وقتی آنها به شهر خود بازگشتند، پست سر او حرف زدند که غذا خوب نبود یا امکانات کامل نبود!

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون فراری که ارتباط نزدیکی با سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی دارد و با افتخار اعتراف می‌کند پیشنهاد دهنده تحریم نفت ایران توسط کشورهای غربی است، در مصاحبه با شبکه آمریکایی نیوزمکس با تکرار ادعاهایش علیه کشورمان، گفت که ایران به دنبال تولید سلاح هسته‌ای است و آمریکا باید جلویش را بگیرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme