https://telegram.me/empireoflies

درخواست مجری VOA از صدا و سیما برای پخش تصاویر “زنان زیبارو” !

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، آرش سیگارچی مجری ضدانقلاب و سکولار شبکه صدای آمریکا (VOA) در صفحه فیسبوک خود، به سانسور برخی از تصاویر مربوط به حضور تماشاگران با پوشش نامناسب در استادیوم‌های برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد و از این موضوع نتیجه گرفت که صدا و سیما دشمن زیبایی زنان است!!

وی در سخنانی عجیب که ناشی از تفکرات منحرف و دور از تعالیم اسلامی اوست، به انتقاد از اعمال سانسور تصاویر غیراخلاقی در تلویزیون ایران در سالهای پس از انقلاب اسلامی پرداخت و مدعی شد صدا و سیما که تصاویر روابط جنسی و تصاویر زنان و مردان عریان را سانسور می‌کند دیگر نباید تصاویر زنان و دختران ایرانی را سانسور کند.

آرش سیگارچی از سانسور تصاویر برخی از زنان با پوشش نامناسب و رفتار ناهنجار نتیجه گرفت که صدا و سیمای ایران ضد زن است(!) و از رسانه ملی ایران خواست که تصاویر زنان و دختران زیبارو را سانسور نکرده و آنها را منتشر کند.

البته بیان اینگونه سخنان از افرادی مانند آرش سیگارچی که سالهاست در دامن دشمنان اسلام و ایران پناه گرفته‌اند چندان بعید نیست، بلکه انتظار بیشتر از افرادی می‌رود که در داخل کشور و در قالب چهره‌های انقلابی و دینی سخن از آزادی بی‌حد و حصر و استفاده از زنان زیبارو و مناظر زیبا می‌زنند!

آرش سیگارچی-زنان-جام-جهانی

قابل ذکر است، آرش سیگارچی در پرونده خود دارای سابقه فساد اخلاقی است. همسر سیگارچی (رافونه سام دلیری) نیز  فردی بی اخلاق است که به استفاده از سیگار و مشروبات الکلی اعتیاد دارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. من به آقای سیگارچی میگم شما که دلسوز هستید بروید در همون صدای آمریکا این کارو بکنید برای صداوسیما تعین تکلیف نکنید

  2. غلامرضا راد قصبه

    به لطف افراد حقیری همچون ارش سیگارچی ک در صدای امریکا کار میکنند باید بگویم ک صدای امریکا هم دیگر هیچ ارزشی از لحاظ برنامه سازی واطلاع رسانی ندارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme