https://telegram.me/empireoflies

درخواست عاجزانه رضاپهلوی از اتحادیه کارگران؛ اعتصاب کنید!!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغآخرین فرزند شاه مخلوع ایران در مصاحبه با خبرگزاری آمریکایی آسوشیتند پرس حکومت ایران را “غیرقابل اصلاح” خوانده و از کارگران ایرانی درخواست کرده با «اعتصاب سراسری اتحادیه‌های کارگری» راه را برای آنچه که ایجاد «تغییر اساسی» در ایران نامیده باز کند.

رضاپهلوی که به دلیل برخی مواضعش به شدت از سوی سلطنت طلبان مورد انتقاد و اعتراض واقع شده در این مصاحبه که محل انجام آن امارات متحده ذکر شده با اشاره به جمهوری اسلامی ایران گفت: «این رژیم قابل اصلاح نیست چرا که ذات آن، دی‌ان‌ای آن به‌گونه‌ای است که اصلاح‌پذیر نیست.»

رضا پهلوی در پاسخ به این پرسش که «وقوع انقلاب مسالمت‌آمیز در ایران به چه شکلی میسر است؟» گفت که آغاز این روند نیاز به «اعتصاب سراسری اتحادیه‌های کارگری» دارد.

با این همه وی از دولت های غربی خواسته که  فاصله خود را نگه داشته و تهدید به انجام عملیات نظامی نکنند.

چنگ و دندان نشان دادن آخرین فرزند شاه مخلوع ایران نه به نفع خودش است و نه رسانه ای که سخنان او را بازتاب می دهد.

رضا ربع پهلوی در حالی به جمهوری با ثبات اسلامی ایران وعده براندازی می دهد که دولت های غربی نیز همین وعده را داده اند. این اشتراک نظر و عقیده می تواند زمینه ساز همکاری های گسترده بین این دو باشند.

فرزند شاه مخلوع همچنین گفت برای تغییر حکومت ایران حاضر است با هر کسی که لازم باشد چه آمریکا، چه اسرائیل و چه عربستان سعودی همکاری کند.

بعد از برجام امید بود که مخالفان حکومت ایران به یک ایران پرقدرت و تاثیرگذار در منطقه ایمان بیاورند؛ اما بازیگران درجه یک و دوی اپوزیسیون هنوز به ایران آزاد باور ندارند.

استفاده از خلاهای پیش آمده در روند مدیریت کشور مانند عقب افتادن حقوق کارگران ایرانی سیاست چندین ساله اپوزیسیون برانداز بوده و خواهد بود اما مصادره این قشر زحمتکش به نفع ضدانقلاب از این جهت ناموفق بوده که خود این صنف همواره برای اثبات حقانیت خود به سخنان امام و رهبری تمسک جسته اند.

پیشتر رضا پهلوی در مصاحبه با رادیو فردا گفته بود که دغدغه پادشاهی ندارد. امید دانا از پادشاهی خواهان ضدانقلاب رضا پهلوی را خائن می داند.

انتهای پیام/روباه نیوز

رضا ربع پهلوی در حالی به جمهوری با ثبات اسلامی ایران وعده براندازی می دهد که دولت های غربی نیز همین وعده را داده اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme