https://telegram.me/empireoflies

درخواست عاجزانه از آمریکا برای کشتار بیشتر ملت سوریه

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عمار ملکی فرزند محمد ملکی که سال هاست در لندن و دیگر کشور های اروپایی برای دستگاه رسانه ای غرب بر ضد جمهوری اسلامی فعالیت می کند این روز ها در حال خدمت به تروریست های سوریه و حامیانش شده.

وی اخیرا در پست فیس بوکی خود با اشاره به بمباران غیر نظامیان در حلب سوریه و کشته شدن غیر نظامیان و کودکان این جنایات را پای بشار اسد رئیس جمهور قانونی سوریه نوشته وجمهوری اسلامی ایران را به دلیل حمایت از دولت سوریه در این کار دخیل دانسته و از آمریکا و کشور های غربی که عمریست نانشان را می خورد خواسته تا با دخالت نظامی در این جنگ آن را مثل دیگر جنگ های تاریخ فیصله دهد.

البته وی اشاره نکرده که آمریکا با دخالت نظامی در دهه های اخیر در چه کشور هایی توانسته به جنگ ها فیصله دهد. از جنگ جهانی دوم که با حمله اتمی آمریکا و کشته شدن ۲۰۰ هزار نفر در عرض چند دقیقه گرفته تا جنگ های افغانستان و عراق که میلیون ها کشته بر روی دست ملت های این کشور ها قرار داد.اینها فقط گوشه هایی از این فیصله دادن های دولت آمریکاست.

در پاسخ به این در خواست های عاجزانه عمار ملکی از آمریکا برای دخالت نظامی در سوریه فرهمند علیپور از روزنامه نگاران مقیم اروپا نوشته عمار ملکی در فیلمی که به عنوان سند حرف های خود از دخالت ایران در سوریه نشان می دهد به عمد نام آمریکا را از سخنان زنی که دارد از عاملان جنگ سوریه را نام می برد حذف می کند و فقط ایران را عامل این جنگ ها می داند .

وی در ادامه با اشاره به ریاکاری این عنصر رسانه های غربی این چنین می نویسد:”داستان سوریه سالهاست که همین گونه غم انگیز است! آب گل آلودی است که هر کس تور خود را پهن کرده است. برای افرادی چون مالکی، سیطره و نفوذ و ” نیک نامی” آمریکا مهم است و البته لگد زدن به ایران! برای همین تا کسی از او نپرسد شمایی که اینهمه سنگ مداخله نظامی آمریکا در سوریه را می زنید، چرا از آمریکا نمی خواهید تا از نفوذ و قدرتش برای حل مسئله غزه و فلسطین هم استفاده کند، سریع اشاره ای هم به غزه می کند و وضعیت عمومی غزه را مناسب و خوب و رضایت بخش تشخصی می دهد!عجالتا شما حرف در دهان مردم سوریه نگذارید! به سند مورد استناد خودتون احترام بگذارید و اون رو تحریف نکنید! بعد بیایید نقش دلسوزان سیطره آمریکا در خاورمیانه، ببخشید دلسوزان مردم مظلوم سوریه را بازی کنید!”

البته این نوشته علیپور ملکی را به واکنش وادار کرد و در جواب این نوشته ها خواست که مطلبی را بگوید که ای کاش نمی گفت زیرا بسیار ساده لوحانه و سراسیمه پاسخ گفته است.وی در جواب این که چرا دشنام زنان سوریبه آمریکا  را تحریف نموده نوشته:”البته برای کسانی که مسائل سوریه را تعقیب میکنند، چرائی این دشنام ها هم روشن است: مردمان سوری که زیر بمباران هستند به ایران بخاطر حمایت از اسد و ارسال بمب ناسزا می گویند و به آمریکا برای اینکه هیچ غلطی در ۵ سال گذشته برای متوقف کردن حملات انجام نداده دشنام می‌دهند!!! “

البته مشی روشنفکران غرب زده همیشه و در همه حال تطهیر غرب و آمریکا بوده ایشان حتی در حمایت از غرب و امپریالیسم دست پدرشان را نیز از پشت بسته اندو چشم خود را بر روی جناییات علنی آمریکا که خود دولتمردانشان بر آن معترفند را نیز بسته اند.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme