https://telegram.me/empireoflies

درخواست ضدایرانی نوری‌زاده از مدیر بی‌بی‌سی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» از عناصر اپوزیسیون معلوم‌الحال است که به‌سبب تغییر مواضع در سالهای اخیر به آفتاب‌پرست معروف شده است. برای نمونه، وی که تا چند سال پیش برای فریب مخاطبینش خود را طرفدار مردم فلسطین نشان می‌داد و گاه و بی‌گاه از رژیم صهیونیستی انتقاد می‌کرد، پس از روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه در آمریکا و همسو به مواضع اخیر رژیم سعودی، صراحتاً از رژیم صهیونیستی حمایت و فلسطینی‌ها را تروریست می‌نامد.

نوری‌زاده چند روز پیش هم بعد از اخراج «مهرداد فرهمند» خبرنگار بخش فارسی بی‌بی‌سی از لبنان به‌دلیل ارتباط به دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی و دیدار و عکس گرفتن به سخنگوی ارتش اسرائیل، به حمایت از صهیونیست‌ها و خبرنگار بی‌بی‌سی پرداخت و ادعا کرد که حکومت ایران در اخراج «مهرداد فرهمند» نقش اصلی را داشته است. این اپوزیسیون فراری که از حامیان فتنه ۸۸ نیز بود، به این بهانه از مدیران بخش فارسی بی‌بی‌سی بخصوص «رزیتا لطفی» مدیر بهائی این شبکه خواست تا بی‌بی‌سی از این پس مواضع سخت‌تری علیه ایران بگیرد و در واقع این اقدام حکومت ایران را جبران کند!

«سعودی‌زاده» در حالی ادعا کرده که حکومت ایران عامل اخراج خبرنگار بی‌بی‌سی بوده که منابع رسمی وابسته به دولت لبنان برای نخستین بار از اخراج فرهمند سخن گفتند.

اکنون، نوری‌زاده مردم لبنان و دستگاه‌های امنیتی این کشور را چه فرض کرده که انتظار دارد خبرنگار بی‌بی‌سی که با دشمن شماره یک مردم کشورهای منطقه بخصوص لبنانی‌ها دیدار دوستانه‌ای انجام دهد و عکس یادگاری خود را منتشر کنند، سپس در این کشور جولان دهد و به هرجا می‌خواهد برود و هر کاری می‌خواهد بکند و کسی با او کاری نداشته باشد!؟

 

انتهای متن/

«علیرضا نوری‌زاده» از عناصر اپوزیسیون معلوم‌الحال است که به‌سبب تغییر مواضع در سالهای اخیر به آفتاب‌پرست معروف شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme