https://telegram.me/empireoflies

درخواست شورای میلی از آمریکایی‌ها برای دخالت در امور داخلی ایران!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که شورای موسوم به «شورای ملی ایران» عملا در حالت کما قرار دارد و حتی «ربع پهلوی» از حضور رسمی در آن کنار رفته، این شورا با انتشار نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور آمریکا، ضمن حمایت از مواضع ضدایرانی او در سخنرانی سالیانه سازمان ملل، از ترامپ درخواست کرد تا به مردم ایران برای رسیدن به آنچه که «راه‌یابی به جهان آزاد و دستیابی به ارزش‌های دموکراتیک» خوانده، کمک نماید.

در بخشی از این نامه به ترامپ، ایران به حمایت از تروریست متهم شد و نوشته شده است: ” … دوسال پیش این شورا از برنامه جامع اقدام مشترک حمایت کرد تا از خطر جنگ، و دسترسی یک رژیم خودکامه به سلاح هسته‌ای پیشگیری شود. اما علیه این توهم نیز هشدار داد که تنها یک گفت‌وگوی ساده نمی‌تواند رفتار جمهوری اسلامی را در داخل و خارج از ایران تغییر دهد، و تضمین این مساله ضروریست که میلیاردها دلار آزاد شده در پی رفع تحریم‌ها صرف تامین هزینه‌های سرکوب، تروریسم و جنگ‌های نیابتی در منطقه نشود …”

در این نامه از «نافرمانی مدنی» در ایران حمایت شده است و بی‌قانونی راهی برای مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، «شورای ملی ایران» ضمن زیرپا گذاشتن تمامیت ارضی کشور و اصل عدم دخالت بیگانه در امور کشور، با درخواست از رئیس جمهور آمریکا برای دخالت در امور داخلی ایران و کمک به سرنگونی نظام حاکم در ایران، خواهش کرده تا دولت آمریکا تصمیمی جدی بگیرد و به عمر نظام حاکم و رنج مردم ایران پایان دهد!

این شورای میلی در پایان با حقارت تاکید کرده که همواره دست دوستی‌اش به سوی دولت آمریکا دراز بوده است.

گفتنی است که پیشتر هم شورای مذکور به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا نامه نوشته بود اما پاسخی دریافت نکرد و بعید است اینبار هم مقامات آمریکایی بر روی این اپوزیسیون ناتوان حساب باز کنند.

پیشتر هم بسیاری از عناصر اپوزیسیون با زیرپا گذاشتن همه اصول اخلاقی و ملی، از بیگانگان خواسته بودند تا بی‌لیاقتی آنها را جبران و به آنها در راه مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی کمک کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که شورای موسوم به «شورای ملی ایران» عملا در حالت کما قرار دارد و حتی «ربع پهلوی» از حضور رسمی در آن کنار رفته، این شورا با انتشار نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور آمریکا، ضمن حمایت از مواضع ضدایرانی او در سخنرانی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme