https://telegram.me/empireoflies

درخواست «ربع پهلوی» برای دخالت سعودی‌ها در امور داخلی ایران!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسخنان ضدملی و ضدایرانی «ربع پهلوی» در یک سال گذشته با بازتاب زیادی در بین طرفدارانش مواجه شد و موجب گذشت تا بسیاری از حامیانش از او جدا شوند و ننگ وابستگی به شیوخ حاشیه خلیج فارس را به تن نگیرند.

«ربع پهلوی» در یک سال گذشته در چند مصاحبه جداگانه با رسانه‌های سعودی، در برابر حق حاکمیت ایران بر جزایر سه‌گاه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی که در دهه‌های اخیر مورد مناقشه و دخالت دولت‌های استعماری بوده، سکوت کرد و در مصاحبه‌ای دیگر از واژه‌ای جعلی برای «خلیج فارس» استفاده نمود.

با آنکه به نظر می‌رسید آخرین بازمانده خاندان منحوس پهلوی حداقل از نظر استراتژی در رفتار و سخنان خود تجدید نظر کند و بیش از این به تنفر مردم ایران از خود نیفزاید، اما چند روز پیش با یکی دیگر از رسانه‌های سعودی مصاحبه نمود و سخنان وطن‌فروشانه خود را تکرار کرد و تا در لجن‌زار خیانت بیشتر فرو برود.

«ربع پهلوی» چند روز قبل در مصاحبه با روزنامه سعودی «الریاض» با حمایت از اغتشاشات اخیر، در نهایت وقاحت به سران کشورهای عربی منطقه بخصوص سعودی‌ها پیشنهاد داد در امور داخلی ایران دخالت کنند و گفت: “تظاهرات متفاوت ایرانیان، فرصت تاریخی است که باید کشورهای منطقه آن را غنیمت بشمارند …”

وی با حمایت از سیاست‌های خصمانه کشورهای غربی و بخصوص آمریکا در قبال ایران مدعی شد که مردم ایران به دانش و فناوری هسته‌ای نیازی ندارند، بلکه فقط نان می‌خواهند!

ولیعهد ناکام سلطنت‌طلبان، با چشم‌پوشی بر دشمنی رژیم سعودی با مردم ایران، گفت که باید دست دوستی خود را به‌سوی سعودی‌ها دراز کنیم، تا اینگونه بر شایعات درباره ارتباط خود با شاهزاده‌های سعودی صحه بگذارد.

ربع در بخش دیگری از این مصاحبه، با استقبال از حمایت کشورهای غربی بخصوص آمریکایی‌ها از اغتشاشات اخیر در ایران، گفت: “از آمریکا و از همه کشورهای جهان می‌خواهیم در کنار ملت ایران (اغتشاشگران) باشند و با عمل و جدیت کامل به یاری آنها بشتابند …

به نظر می‌رسد «ربع پهلوی» قصد دارد با خیانت و وطن‌فروشی با گروهک تروریستی منافقین رقابت تنگانگی انجام دهد و برای رسیدن به خیال کسب قدرت در ایران، همه پل‌های پشت سر  و شرف نداشته‌اش را حراج کند.

 

انتهای متن/

سخنان ضدملی و ضدایرانی «ربع پهلوی» در یک سال گذشته با بازتاب زیادی در بین طرفدارانش مواجه شد و موجب گذشت تا بسیاری از حامیانش از او جدا شوند و ننگ وابستگی به شیوخ حاشیه خلیج فارس را به تن نگیرند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme