https://telegram.me/empireoflies

درخواست خائنانه ضدانقلاب از آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا است که بسیار می‌کوشد تا خود را به‌عنوان خائن‌ترین اپوزیسیون خارج‌نشین در رقابت با دیگر عناصر اپوزیسیون معرفی کند. وی که از حامیان اصلی تحریم ملت ایران است و گفته باید با تحریم‌ها کمر مردم ایران را شکست، تاکنون بارها ادعا کرده که مردم ایران عاشق رئیس‌جمهور آمریکا هستند و تحریم‌های آمریکا تاثیری بر زندگی مردم ایران ندارد، بلکه مردم ایران از تحریم‌های گسترده خوشحال هم هستند.

فخرآور که به‌سبب خیانت‌های متعددش به ننگ‌آور معروف شده، چند روز پیش پس از ماجرای سرنگونی پهپاد فوق‌پیشرفته آمریکایی گلوبال‌هاوک توسط نیروهای مسلح جمهوری‌اسلامی ایران، به گمان خود باری تحقیر قدرت دفاعی کشورمان ادعا کرد که این پهپاد با تیرکمان‌سنگی هم قابل زدن بود و ایران با سرنگونی این پهپاد هنری نکرده است!

وی اخیرا در مصاحبه با شبکه مکس‌نیوز آمریکا که از شبکه‌های محبوب رئیس‌جمهور آمریکا است، وطن‌فروشی خود را به نقطه اعلا رساند و مدعی شد که مردم ایران منتظر حمله آمریکا به ایران هستند. این مواجب‌بگیر دولت آمریکا که ارتباط نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد و به‌عنوان پادوی آنها فعالیت می‌کند با ادعای اینکه مردم ایران اسیر «یک گروه کوچک ملاهای تعصب» هستند، به این نکته اشاره نکرد که چطور مردم ایران نمی‌توانند خودشان را از دست این تعداد معدود افراد نجات دهند! در واقع این حرف او توهین به مردم ایران است که به‌طور مثال صد نفر نمی‌توانند خودشان را از دست یک نفر رها کنند.

«امیرعباس فخرآور» با ادعای دروغ اینکه ایران به‌طور مخفتانه به تلاش خود برای تولید بمب اتم ادامه می‌دهد، از آمریکا خواست با حمله نظامی به ایران جلوی دستیابی ایران به بمب اتم بگیرد. اما این اپوزیسیون مزدور به این نکته اشاره نکرد که پس چرا اربابان آمریکایی و صهیونیست خودش بمب اتم دارند؟

این اپوزیسیون فراری که به سبب مواضع تند و ضدایرانی‌اش حتی از سوی برخی از عناصر اپوزیسیون هم تَرد شده، در پایام یاوه‌گویی‌های خود گفت که مردم ایران منتظر اقدام نظامی آمریکا هستند تا به جامعه جهانی بپیوندند و جشن بگیرند!

 

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا است که بسیار می‌کوشد تا خود را به‌عنوان خائن‌ترین اپوزیسیون خارج‌نشین در رقابت با دیگر عناصر اپوزیسیون معرفی کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.25 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme