https://telegram.me/empireoflies

درازکردن دست گدایی سلطنت‌طلبان به سمت صهیونیست‌ها

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمحمدرضا پهلوی در زمان مسند پادشاهی ایران رابطه تنگاتنگی با رژیم صهیونیستی داشت.

او در تمام زمینه‌ها از کمک‌های مالی گرفته تا تأمین انرژی و حتی اجازه ورود دادن به هواپیماهای اسرائیلی بدون مجوزهای لازم به ایران فروگذار نبود و تا توانست به آنها کمک کرد.

اما این پایان حمایت‌های محمدرضا پهلوی از اسرائیل نبود. ارتباط نزدیک حکومت پهلوی و رژیم صهیونیستی نه فقط یک حمایت سیاسی – نظامی بود بلکه ایران به بهشتی برای خانواده‌های وابستگان نظامی اسرائیلی تبدیل شده بود که حتی خود اسرائیلی‌های مقیم تهران به این موضوع اذعان داشتند که در ایران به مانند میلیونرهای اروپایی زندگی می‌کنند. 

این حمایت و زندگی شاهانه به نحوی بود که خود اسرائیلی‌ها از این میزان ثروت در کشورشان بی‌بهره بودند در حالیکه مردم ایران در بدترین شرایط امرار معاش می‌کردند.

بعد از فرار محمدرضا پهلوی از ایران و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، رضا پهلوی فرزند شاه مخلوع مانند پدرش راه حمایت از رژیم صهیونیستی را دنبال کرد و ارتباطات مخفیانه و غیرمخفیانه‌ای را با این رژیم کودک‌کش داشته‌اند.

به طور نمونه در چهارمین دوره مراسم سالانه ارزش‌های جهانی جامعه یهود که پنج‌شنبه شب پنجم می ۲۰۱۶ به مناسبت روز یادبود قربانیان هولوکاست، در شهر نیویورک برگزار شد، رضا پهلوی جایزه «یادبود هولوکاست برای دفاع از حقوق بشر» را دریافت نمود.

برگزار کننده اصلی این گردهمایی شلدون ادلسون میلیاردر جمهوری خواه آمریکایی بود که از حامیان اصلی ترامپ است، رئیس کازینوی «لاس‌وگاس سندز» و از جمله تأمین‌کنندگان مالی گروه‌های لابی حامی رژیم صهیونیستی و سیاستمداران راست افراطی در ایالات متحده است.

گفت‌وگوی «ربع پهلوی» با «شلدون ادلسون» مولتی میلیاردر آمریکایی که حامی حمله اتمی به ایران است.

در روزهای گذشته شهرام همایون از حامیان رضا پهلوی نیز در یکی از شبکه‌های فارسی‌زبان اسرائیلی حضور یافت تا نشان دهد ارتباط‌گیری سلطنت‌طلبان با رژیم صهیونیستی که در جهان به عنوان یک رژیم جنایتکار شناخته می‌شود، همچنان به قوت خود باقی است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme