https://telegram.me/empireoflies

درآمد زندگی اشرافی «ربع پهلوی» از کجا تامین می‍شود؟

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» فرزند منتسب به «محمدرضا پهلوی» آخرین شاه سلسله پهلوی است که خود را وارث پدرانش می‌داند. وی با آنکه سالهاست از ایران گریخته و معلوم نیست به چه کاری مشغول است، اما به اذعان اطرافیانش در خانه‌ای بسیار مجلل زندگی می‌کند و زندگی مرفه‌ای دارد و بسیاری را درباره منابع این ثروت‌ها با سوالاتی مواجه کرده است.

ثروت نجومی «ربع پهلوی» نه‌تنها در میان مخالفان، بلکه در میان موافقان او هم سوالات و شبهاتی به وجود آورده است، به‌طوری که چندی پیش سایت ضدانقلاب بالاترین با انتشار مقاله‌ای توسط یکی از نویسندگان خود درباره ثروت فرزند شاه مخلوع سوالاتی مطرح کرد که متن آن در ذیل آمده است:

“مدت مدیدى است که این پرسش ذهن من را به خود مشغول کرده است که شغل «رضا پهلوى» چیست و ممر درآمد ایشان از کجا تامین می‌گردد. متاسفانه هیچ اطلاع دقیقى از کارى که ایشان انجام میدهد در دست نیست و ظاهراً خود ایشان هم تمایل ندارد در این مورد خبررسانى نماید.
من به عنوان یک ایرانى با فرض بر این موضوع که ممکن است «رضا پهلوى» در آینده سیاسى ایران مصدر تغیرات و شاید خدماتى قرار بگیرد (در این مورد مطمئن نیستم) این حق را دارم که از شخص ایشان نوع کار و ممر درآمد ایشان را جویا شوم و ایشان هم به سان تمامى سیاستمداران کشورهاى آزاد (یا کشورهایى که فعلاً ایشان در آن سکونت دارند) موظف هستند پاسخ این پرسش ساده را صریح و بدون پرده‌پوشى عنوان کنند.
همه ما صبح به هدف رفتن به سرکار از خواب ناز بر میخیزیم و هر نوع کارى فارغ از نوع آن (در صورتى که مغایر قوانین نباشد) مقدس است ، فلذا پرسش از شغل و ممر درآمد هر شخص نباید پرسشى ایذایى قلمداد گردد، اگرچه پرسش از میزان درآمد افراد عادى ممکن است پرسشى مودبانه نباشد، ولى پرسش از نوع کار و ممر درآمد سیاستمداران افراد شناخته شده نه تنها عملى غیرعادى محسوب نمیشود بلکه این افراد موظف به پاسخ و شفاف‌سازى در مورد فعالیتهاى شغلى و ممر درامد خود هستند …
از آنجا که داشتن شغل و کار ثابت و قانونى اساساً عملى افتخارآمیز محسوب میشود، اینکه شخصى داراى کارى ثابت و مشخص نباشد پذیرفته نیست و نهایتاً آقاى «رضا پهلوى» نیز الزاما” باید داراى شغلى ثابت باشد و سوال من هم در مورد نوع شغل ثابت ایشان می‌باشد …
آنچه از عکسهاى منتشر شده از زندگى آقاى «رضا پهلوى» در مراسمى شبیه عیدنوروز یا سیزده بدر استنباط میشود، ایشان ظاهراً داراى زندگى اشرافى و مرفهانه هستند که در طى سالیان طولانى که ایشان از ایران خارج شده‌اند کماکان این نحوه زندگى ادامه دارد. بنده تمایل دارم بدانم ممر درآمد این زندگى مرفهانه با توجه با اینکه ایشان کار ثابتى ندارند چیست و از کجا تامین میگردد؟ لازم به توضیح نیست که «شاهزاده» (شازده) و یا «فرزند شاه سابق» بودن اساسا شغل نیست بلکه فقط یک عنوان است …”

انتهای متن/

«ربع پهلوی» فرزند منتسب به «محمدرضا پهلوی» آخرین شاه سلسله پهلوی است که خود را وارث پدرانش می‌داند. وی با آنکه سالهاست از ایران گریخته و معلوم نیست به چه کاری مشغول است، اما به اذعان اطرافیانش در خانه‌ای بسیار مجلل زندگی می‌کند و زندگی مرفه‌ای دارد و بسیاری را درباره منابع این ثروت‌ها با سوالاتی مواجه کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. خب عزیزان دل سایت خوب امپراتور دروغ بنده که متوجه نشدم شما کجای متن پاسخ این سوال را دادید. شما تیتر سوالی زدید و مخاطب را تحریک کردین که بیا کلیک کن و مطلب ما را بخوان، پس کو جواب؟؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme