https://telegram.me/empireoflies

دخالت محقق آمریکایی در امور داخلی کشورمان!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فیروز نادری» معاون پیشین مدیرکل تنظیم راهبردهای آزمایشگاه جت پیشران  در ناسا و مدیرکل اکتشافات منظومهٔ خورشیدی بوده که در سالهای اخیر به دلیل موضع‌گیری‌های سیاسی کوشیده خود را مطرح کند. نادری که با پشت کردن به وطن خود، تابعیت آمریکایی گرفته، چندی پیش در مصاحبه‌ای ایران را کشوری خطرناک نامیده بود و با افتخار گفته بود: “وطنم آمریکا است و برای همیشه به آمریکایی بودنم افتخار می‌کنم …”

این دانشمند آمریکاییِ ایرانی‌تبار با آنهمه سابقه علمی و سواد، گفته که به خدا و هیچ متافیزیکی اعتقاد ندارد تا اینگونه ثابت شود که سواد نه‌تنها سبب رشد او نشده بلکه بر جهل و گمراهی‌اش افزوده است و نهایتاً به اینها رسیده که وجود خدا را رد کرده است. وی چند روز پیش در جدیدترین موضع‌گیری خود همسو با دولت جمهوری‌خواه و تندروی آمریکا خواهان مبارزه با حکومت جمهوری‌اسلامی شد و تغییر رژیم در ایران شده بود!

نادری در حالی این سخن را به زبان آورده که دارای تابعیت آمریکایی است و بر اساس قوانین بین‌المللی یک آمریکایی‌ نمی‌تواند از تغییر حکومت در کشوری مانند ایران حمایت کند و بالعکس.

البته اینگونه سخنان از سوی عناصر اپوزیسیون چندان هم بعید نیست. زیرا اکنون بیش از ۸۰ الی ۸۵ درصد عناصر اپوزیسیون مقیم خارج کشور دارای تابعیت بیگانه بخصوص آمریکا هستند و بر این اساس از نظر قانونی نمی‌توانند خود را اپوزیسیون حکومت ایران بنامند. همین امر نشانه‌ی خوبی از وابستگی و مزدوری عناصر اپوزیسیون به دولت‌های استعماری بخصوص ایالات متحده است که زیر حمایت رژیم آمریکا به فعالیت‌های ضدایرانی خود می‌پردازند و سیاست‌های دیکته‌شدن کاخ سفید را پیاده می‌کنند. البته مردم ایران با وجود همه مشکلات و معضلات موجود در کشور هیچگاه به عناصر و گروه‌های اپوزیسیون توجهی نمی‌کنند؛ این بی‌توجهی هم ناشی از آگاهی از همین وابستگی و مزدوری فعالان ضدانقلاب به دشمنان ایران و ایرانیان است.

 

انتهای متن/

«فیروز نادری» معاون پیشین مدیرکل تنظیم راهبردهای آزمایشگاه پیش‌رانش جت در ناسا و مدیرکل اکتشافات منظومهٔ خورشیدی بوده که در سالهای اخیر به دلیل موضع‌گیری‌های سیاسی کوشیده خود را مطرح کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. ایشان وضع امروز ایران را نمی بیند آن شاه خائن که هیچ غلطی نکرد ایشان هم بر شمع خدا پفی کرد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme