https://telegram.me/empireoflies

تعداد دانش آموزان بی‌خانمان آمریکا ۲ برابر شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تازه ترین آمارهای فدرال آمریکا نشان می‌دهد که تعداد دانش آموزان بی خانمان در مدارس دولتی این کشور نسبت به قبل از بحران و رکود اقتصادی، ۲ برابر شده است.
روزنامه واشنگتن پست نوشت: آمارهای دولت آمریکا حاکی است، تعداد دانش آموزان بی خانمان در مدارس دولتی این کشور در سال تحصیلی ۲۰۱۳-۲۰۱۴ میلادی به بیش از ۱٫۳۶ میلیون نفر رسیده است که این رقم نسبت به قبل از بحران و رکود اقتصادی، دو برابر شده است.

این گزارش افزود: تعداد دانش آموزان بی خانمان آمریکایی نسبت به سال تحصیلی ۲۰۱۲-۲۰۱۳ میلادی بیش از ۸ درصد افزایش داشته است. مدارس دولتی آمریکا نیز با چالش های بزرگی به خاطر رشد فزاینده تعداد دانش آموزان بی خانمان روبرو شده اند.

مدارس دولتی آمریکا برای تامین نیازهای دانش آموزان بی خانمان با مشکلات زیادی مواجه شده اند. بسیاری از مدارس دولتی از منابع مالی فدرال برای حمایت از دانش آموزان بی خانمان استفاده می کنند ولی منابع مالی فدرال نمی تواند به تنهایی نیازهای دانش آموزان بی خانمان را برآورده کند.

در سال مالی ۲۰۰۶ میلادی، وزارت آموزش آمریکا ۶۱٫۸ میلیون دلار برای دانش آموزان بی خانمان اختصاص داده است. این رقم در سال ۲۰۱۳ میلادی به کمتر از ۶۱٫۷ میلیون دلار کاهش یافته است و در سال ۲۰۱۴ با اندکی افزایش به مرز ۶۵ میلیون دلار رسیده است.

تعداد دانش آموزان بی خانمان نیز نسبت به سال ۲۰۰۹ میلادی با رشد فزاینده ای روبرو شده است و این در شرایطی است که آمارهای منتشر شده در آمریکا نشانگر کاهش نرخ بیکاری است. آمارهای رسمی نشان می دهد که ۳ درصد کل دانش آموزان مدارس دولتی آمریکا بی خانمان هستند.

انتهای پیام/تسنیم

تازه ترین آمارهای فدرال آمریکا نشان می‌دهد که تعداد دانش آموزان بی خانمان در مدارس دولتی این کشور نسبت به قبل از بحران و رکود اقتصادی، ۲ برابر شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme