https://telegram.me/empireoflies
بررسی‌ها نشان داده است، دانشجویان انگلیسی هنوز هم از گزارش کردن تعرض جنسی و آنچه که در فضای دانشگاه می‌گذرد، هراس دارند.

دانشجویان هنوز هم می‌ترسند تعرض جنسی را گزارش کنند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه نقل از سایت «timeshighereducation»، بررسی‌ها نشان داده است، دانشجویان انگلیسی هنوز هم از گزارش کردن تعرض جنسی و آنچه که در فضای دانشگاه می‌گذرد، هراس دارند.

هاریم غانی و گراهام طویل از فعالان دانشجویی می‌گویند: «با وجود اینکه خیلی تلاش می‌شود تا امنیت دانشجویان برقرار شود، ولی دولت در تأمین آن مؤفق نبوده است».

فعالان دانشجویی باور دارند، دانشگاه‌های انگلیس به ارائه آمارهای دقیق‌تر و گزارش‌های بیشتر از تعرض‌های جنسی دانشگاه‌های این کشور نیاز دارند.

براساس آماری که در سال ۲۰۱۰ از یک پژوهش به دست آمد، یک دانشجوی انگلیسی از هر ۷ دانشجو قربانی سوء استفاده جنسی شده است.

در آغاز سال تحصیلی ۲۰۱۶، بیش از ۱۰۰ فارغ‌التحصیل زن دانشگاه‌های انگلیس در گفتگو با گاردین از خشونت‌های جنسیتی و آزار جنسی در زمان تحصیل خود گفته بودند.

بسیاری از گزارش‌ها، نشانگر عدم موفقیت دانشگاه‌های انگلیس در وظیفه ایجاد امنیت برای دانشجویان و اساتید در برابر آزار و اذیت است. 

تایمز هایر اجوکیشن با مخفف «THES»، مجله‌ای هفتگی در انگلیس است که در خصوص اخبار و اطلاعات آموزش عالی است.

این نشریه مجله‌ای پیشرو و نخستین مجله درباره آموزش عالی و تحصیلات عالیه در انگلیس است. نخستین شماره مجله تایمز هایر اجوکیشن در اکتبر۱۹۷ منتشر شد.

انتهای پیام/فارس

بررسی‌ها نشان داده است، دانشجویان انگلیسی هنوز هم از گزارش کردن تعرض جنسی و آنچه که در فضای دانشگاه می‌گذرد، هراس دارند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme