https://telegram.me/empireoflies

دانشجویان یکشنبه در برابر سفارت عربستان تجمع می‌کنند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، ایرانمنش مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در واکنش به حادثه اخیر در حج امسال اظهار داشت: اتفاق هفته گذشته مکه این انتظار را ایجاد کرده بود که مسئولین عربستانی با جدیت بیشتری بقیه مراسم را مدیریت کنند و اجازه تکرار این اتفاقات را ندهند. اما باز هم شاهد سوء مدیریت این افراد بودیم که غیر قابل تحمل است.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی مسئولین داخلی کشورمان و دولت مردان موضوع گیری خوبی نسبت به این حوادث نداشته‌اند و به نظر می‌رسد عزمی جدی برای موضع‌گیری در برابر این گونه حوادث وجود ندارد.

ایرانمنش تصریح کرد: برخی از جریانات داخلی می‌خواهند این فجایع رخ داده را اتفاقی عادی جلوه دهند در حالی که اگر چنین اتفاقی در داخل کشور رخ می‌داد همین افرد موضوع بسیار سخت تری اتخاذ می‌کردند. از مسئولین توقع داریم به هیچ وجه با این حادقه منفعلانه برخورد نکنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف افزود: دانشجویان و مردم روز یکشنبه ساعت ۱۵:۳۰ در برابر سفارت عربستان در تهران تجمع اعتراضی برگزار می‌کنند و از مسئولین ذی‌ربط میخواهیم هرچه سریع تر به درخواست صدور این مجوز برای برگزاری این تجمع رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از برگزاری تجمع دانشجویی مقابل سفارت عربستان در تهران خبر داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme