https://telegram.me/empireoflies

دام جدید manoto برای شهروندان ایرانی تبار انگلستان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمدیران تولید شبکه من و تو که دفتر مرکزی آن در لندن واقع است طی یک دعوت عمومی از کلیه بازیگران و فیلمسازان ایرانی‌تبار ساکن انگلستان که علاقمند به نقش آفرینی در سریال‌های تلویزیونی هستند دعوت به همکاری کرده است. بر اساس ویدئوی تبلیغاتی که این شبکه در رسانه‌های اجتماعی خود منتشر کرده از علاقه‌مندان خواسته شده تا کلیپی از خود برای این شبکه بفرستند تا بررسی و انتخاب شوند.

محتوای فراخوان منتشر شده اشاره ای به موضوع یا نوع برنامه‌ها و سریال‌هایی که قرار است به زودی در دستور کار تولیدات این رسانه قرار بگیرد نشده اما با توجه به توجه روز افزون تولید سریال‌های ایرانی در خارج از کشور که اخیرا با سرعت و سرمایه بیشتر در رسانه ای مانند جم در حال ساخت است، باید توقع داشت که مدیران شبکه من و تو نیز خواستار تولیدات نمایشی با نقش آفرینی هنرمندان ایرانی‌تبار باشند.

در ماه های اخیر مجموعه شبکه های جم (GEM) که بسیاری با سریال های ترکی و مبتذل … آن را می شناسند اقدام به جذب بازیگران گمنام ایرانی کرده تا به واسطه آنها در تولید فیلم و سریال قدم بردارد. البته برخی از این بازیگران پس از رفتن به این شبکه با پشیمانی از کرده خود خیلی زود از این همکاری منصرف شده اند.

رابعه اسکویی یکی از همین بازیگران گمنام سینمای ایران به دلیل رفتارهای توهین آمیز مدیران شبکه جم و عدم در پیش گرفتن رویه ای منطقی در برابر بازیگران میهمان به شدت دچار چالش با مدیران شبکه شد و تصمیماتی را مبنی بر جدایی از این شبکه گرفت. اخیرا اطلاع پیدا نمودیم که وی به شدت در حال تلاش است که بدون حاشیه به ایران برگردد ولی همکاری با این شبکه هرچند کوتاه سابقه بدی از وی بر جای نهاده واین لکه ننگ به راحتی از پیشانی وی زدودنی نیست.

روی آوردن شبکه من و تو به سریال سازی را می توان فعالیتی جدید از این شبکه در راستای اهداف از پیش تعیین شده این شبکه دانست. البته مقدمات این موضوع را شبکه جم که به نوعی در زیر مجموعه شبکه های نظام سلطه قرار می گیرد فراهم آورد این شبکه در فعالیت های گسترده ای که در سال گذشته برای به دام انداختن برخی از بازیگران در داخل ایران ترتیب داده بود نهایتا توانست تعدادی انگشت شمار از بازیگران و دست اندرکاران سینمای ایران که همگی در حاشیه قرار داشتند را مجاب نماید تا به این شبکه بپوندند و اینک در ادامه این سناریو شبکه من و تو در این مسیر گام نهاده و به خیال خود افراد دیگری که در سینمای ایران نقش پررنگ تری دارند به این شبکه خواهند پیوست. البته این شبکه برای همکاری بازیگران ایرانی اجازه کار در انگلستان را جزء ملزومات این افراد می داند که به نظر اندکی این موضوع را سخت می کند ولی با توجه به لیست افرادی که شبکه من تو در طول ۷ سال فعالیتش در برنامه های مختلفی مثل من وتو پلاس یا بفرمائید شام از ایرانی های مقیم انگلستان دارد به نظر می آید بتواند افرادی بسیار آماتور را که سابقه بازیگری ندارند برای این پروژه دست و پا کند.

لازم به یادآوریست شرکت مادر شبکه من و تو، کمپانی تلویزیونی مرجان پروداکشن نام دارد که متعلق به کیوان عباسی و مرجان عباسی (اسکندری)، زوج ایرانی مقیم انگلستان است. این شبکه از آغاز کارش تاکنون، توانسته بینندگان بیشتری نسبت به دیگر شبکه‌های ماهواره‌ای نظیر فارسی۱، جم، بی‌بی‌سی فارسی و صدای آمریکا جذب کند. این شبکه سال گذشته ادعا نموده بود در پی یک نظرسنجی که به صورت تلفنی در ایران انجام شده حدود ۲۳ میلیون نفر در ایران حداقل یک بار در هفته این شبکه را می بینند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مدیران تولید شبکه من و تو که دفتر مرکزی آن در لندن واقع است طی یک دعوت عمومی از کلیه بازیگران و فیلمسازان ایرانی‌تبار ساکن انگلستان که علاقمند به نقش آفرینی در سریال‌های تلویزیونی هستند دعوت به همکاری کرده است. بر اساس ویدئوی تبلیغاتی که این شبکه در …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme