https://telegram.me/empireoflies

دامنه اعتراض‌ها علیه «ربع پهلوی» وسیع‌تر شد+عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روزهای اخیر تصویری از رضا ربع پهلوی آخرین بازمانده رژیم منحوس پهلوی در فضای مجازی در حال انتشار است که وی را در یکی قمارخانه‌های واشنگتن آمریکا نشان می‌دهد.

همچنین تصویر منتشر شده واکنش‌هایی را از سوی مخالفان شازده پهلوی به همراه داشت. یکی از این افراد شخصی به نام امید دانا بود که وی در گذشته ابتدا از حامیان ربع پهلوی محسوب می‌شد که امروز به یکی از اصلی‌ترین چهره‌های مخالف رضا پهلوی ناکام تبدیل شده است.

امید دانا در صفحه شخصی خود نسبت به انتشار این عکس با حالتی تمسخرآمیز، می‌نویسد: «زنگ تفریح شاهزاده یا رضا شاه دوم در حال مبارزه در میز قمارخانه‌های واشنگتن.»

در یکی از دیگر حملات چند وقت اخیر، خلبان ارتش شاهنشاهی شاپور شاهرخی صدر که از خارج‌نشینان سلطنت‌طلب می‌باشد و در سابقه خود از هواداران اصلی ربع پهلوی محسوب می‌شود، علیه ربع پهلوی دست به افشاگری زد. وی در یک برنامه اینترنتی در مصاحبه با امید دانا به شکلی بی‌سابقه برخی از عملکردها و  ویژگی‌های رضا پهلوی را برشمرد.

شاهرخی صدر در این مصاحبه با توجه به دوستی دیرینه و نزدیکی خود به رضا پهلوی، وی را فردی خسیس، دروغ‌گو، دهن‌بین، قمار باز، مفت‌خور و… معرفی می‌کند. همچنین شاپور شاهرخی صدر، «فرح دیبا» را نیز مورد انتقاد قرار می‌دهد. می‌توانید شرح سخنان شاپور شاهرخی درباره «رضا پهلوی» و «فرح دیبا» را در فیلم زیر ببینید:

دانلود

افرادی مانند ربع پهلوی که این روزها این چنین در حال شرب‌خمر در کازینوهای آمریکایی به خیال واهی خود در حال مبارزه با جمهوری اسلامی هستند که ثروت و مبالغ هنگفتی را که توسط پدر دیکتاتور خود از ایران به یغما برد را صرف عیاشی‌های خود می‌کند.

این در حالی است که سلطنت‌طلبان خارج‌نشین با انتشار عکس‌های ساختگی از فقر مردم، به دفاع از ایران اسلامی از مردم مظلوم کشورهای سوریه، فلسطین و عراق و یا برگزاری مراسم‌های عزاداری محرم و اربعین خرده می‌گیرند.

انتهای پیام/

در روزهای اخیر تصویری از رضا ربع پهلوی آخرین بازمانده رژیم منحوس پهلوی در فضای مجازی در حال انتشار است که وی را در یکی قمارخانه‌های واشنگتن آمریکا نشان می‌دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme