https://telegram.me/empireoflies
گروه تروریستی داعش آیه‌‌ای از قرآن با مفهوم جهاد را در دستورات انحرافی برای تشویق اعضای خود به فعالیت‌های تروریستی حذف کرده است.

داعش به حذف قرآن روی آورد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغگروه تروریستی داعش آیه‌‌ای از قرآن با مفهوم جهاد را در دستورات انحرافی برای تشویق اعضای خود به فعالیت‌های تروریستی حذف کرده است.

تشکیلات تروریستی داعش با اختلافات و شکاف‌های داخلی شدیدی درباره تفسیر آیات جهاد مواجه است و اخیرا آیه ۴۲ سوره انفال :«لِیَهْلِکَ مَنْ هَلَکَ عَنْ بَیِّنَهٍ: تا کسى که [باید] هلاک شود با دلیلى روشن هلاک گردد» را که امتناع اعضای این تشکیلات از جنگ در صفوف داعش را در پی داشته است، از دستورات جهادی خود حذف کرده است.
 
داعش برای نخستین‌بار با اذعان به اختلافات پیش‌آمده بیانیه‌ای را صادر کرده و مدعی شده است: توضیحات تفسیری مربوط به این آیه به دلیل خطاهای علمی و جملات کنترل‌نشده حذف شده است!.

این در حالی است که آیه مذکور به صراحت نشان می‌دهد که قرآن با کشتن افراد بیگناه مخالف است و حتی در جهاد در راه خدا نیز که این روزها بهانه داعش برای پیشبرد اهداف تروریستی خود شده، باید دلیل مشخصی برای کشتار انسان‌ها وجود داشته باشد.
 
این گروه تروریستی همچنین اعلام کرد: به جای آیه ۴۲ انفال دو کتاب « التقریر المفید فى أهم أبواب العقیده: بیانی مفید در مهم‌ترین مسائل اعتقادی» و «توعیه الرعیبه بالسیاسه الشرعیه: بالابردن آگاهی در مورد سیاست مشروع» بازنشر شده تا اعضای داعش برای اطلاع از مسائل شرعی مانند تکفیر مشرکین! از این منابع استفاده کنند.

داعش
انتهای پیام/اتاق خبر ۲۴

گروه تروریستی داعش آیه‌‌ای از قرآن با مفهوم جهاد را در دستورات انحرافی برای تشویق اعضای خود به فعالیت‌های تروریستی حذف کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. تو روایتها گفته شده که پایانشان -کفر- هست و ما اکنون شاهد کفر این سیاه پوشان روسیاه هستیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme