https://telegram.me/empireoflies
گروهک تروریستی منافقین با وجود ماه‌ها تبلیغات رسانه‌ای، روز گذشته حتی با هواداران اجاره‌ای خود نیز نتوانست در پاریس حرفی برای گفتن داشته باشد.

خیمه‌شب‌بازی دوباره منافقین در پاریس و یک سوال بی‌جواب+فیلم و تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغگروه تروریستی منافقین روز گذشته (جمعه) بار دیگر با هواداران اجاره‌ای خود در پاریس اقدام به برگزاری تظاهرات کرد اما جمعیتِ شرکت‌کننده در این تظاهرات آنچنان اندک بود که هیچ تصویر بازی از آن به بیرون مخابره نشد.

خیمه‌شب‌بازی دوباره منافقین در پاریس و یک سوال بی‌جواب

آنچه از روز گذشته تاکنون در رسانه‌های معاند و شبکه‌های مجازی از این تجمع منتشر شده، تصاویر کاملا بسته‌ای است که به خوبی گویای قلت جمعیت حاضر در این مراسم است؛ آنهم در حالی که گروهک تروریستی منافقین از ماه‌ها پیش برای برگزاری به اصطلاح باشکوه آن درچهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تبلیغات انجام داده بود.

خیمه‌شب‌بازی دوباره منافقین در پاریس و یک سوال بی‌جواب

خیمه‌شب‌بازی دوباره منافقین در پاریس و یک سوال بی‌جواب

خیمه‌شب‌بازی دوباره منافقین در پاریس و یک سوال بی‌جواب
بازترین تصویری که از تجمع روز جمعه منافقین در پاریس منتشر شده است

تجمع روز گذشته منافقین در پاریس به اندازه‌ای دلسردکننده بود که مریم رجوی، سرکرده این گروهک تروریستی، با وجود آنکه در پاریس اقامت دارد، برای سخنرانی در این مراسم حاضر نشد و مهناز سلمانیان (دبیر ارشد شورای به اصطلاح ملی مقاومت) بجای او بیانیه تجمع را قرائت کرد.

افزون بر این، نگاهی به تصاویر افرادی که روز گذشته تحت عنوان حامیان “تغییر رژیم در ایران” در راهپیمایی منافقین در پاریس شرکت کردند نشان می‌دهد که همانند تجمعات قبلی این گروهک تروریستی، بسیاری از آنها را افرادی با ملیت‌های مختلف تشکیل می‌دادند.

خیمه‌شب‌بازی دوباره منافقین در پاریس و یک سوال بی‌جواب

روزنامه انگلیسی گاردین تابستان گذشته در گزارش خود درباره گردهمایی قبلی گروهک تروریستی منافقین در پاریس فاش کرد بخش اعظمی از افراد حاضر در آن گردهمایی که نهم تیرماه ۱۳۹۷ برگزار شد، توریست‌ها، پناهجویان و اتباع کشورهای اروپای شرقی بودند که با وعده سفر رایگان به فرانسه به همراه غذا و اقامت چندروزه با اتوبوس به این تجمع آورده شده بودند و پرچم گروه مجاهدین خلق به دست آنها داده شده بود و از آنها خواسته شده بود که کلاه‌های زردرنگی که نام مریم رجوی برروی آنها نوشته شده بود را بر سر بگذارند. 

اما در هر حال، آنچه همچون همیشه مایه تاسف است، حمایت فرانسه از این گروهک تروریستی است. البته حمایت فرانسه از منافقین این بار هم تنها به میزبانی از آنها و صدور مجوز برای برپایی این مراسم محدود نشد بلکه مانند گذشته تعدادی از مقامات فعلی و سابق این کشور نیز در این تجمع اندک حضور یافته و بعضا در حمایت از این گروهک تروریستی که دستش به خون هزاران ایرانی آلوده است و تا چند سال پیش نیز در فهرست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا قرار داشت، اقدام به سخنرانی کردند.

خیمه‌شب‌بازی دوباره منافقین در پاریس و یک سوال بی‌جوابسخنرانی مقامات سابق و فعلی فرانسه در تجمع منافقین

اینکه چرا دولت فرانسه هر سال از نشستی میزبانی می‌کند که کلید واژه اصلی آن «تغییر رژیم ایران» است و به تروریست‌هایی پناه داده است که به اعتراف خودشان به دنبال ایجاد ناآرامی در ایران هستند و در آشوب‌های دیماه ۱۳۹۶ نیز مشارکت فعال داشته‌اند و در عین حال دم از دوستی با ایران می‌زند، سوالی است که همچنان در طول سال‌های اخیر بی‌جواب مانده است.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان تابستان گذشته در واکنش به نشست گروهک تروریستی منافقین در پاریس، با بیان اینکه همه دولت‌های اروپایی به سوابق تروریستی منافقین آگاه هستند، حضور و فعالیت این گروهک در فرانسه را نقطه ابهام در روابط دو کشور عنوان کرد.

وی با ابراز تاسف از دادن مجوز فعالیت به منافقین در فرانسه، تاکید کرد: اجازه دادن به فعالیت گروهکی که نزد مردم ایران منفور است، اقدامات تروریستی انجام داده و سابقه خیانت به مردم ایران از طریق همکاری با رژیم صدام را در کارنامه دارد، تنها لکه سیاهی است بر سابقه کشورهایی که با این گروه همکاری می‌کنند.

در پایان فیلمی از خیمه‌شب‌بازی اخیر منافقین در پاریس را مشاهده کنید که بار دیگر دستان خالی آنها و حامیان خارجی‌شان را برای ضربه زدن به ملت ایران نشان داد.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme