https://telegram.me/empireoflies

خیانت گروهک‌های تجزیه‌طلب به مردم کرمانشاه

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر حالی که گروهک‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا با استفاده از تریبون رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب، همواره خود را حامی قومیت‌های مختلف ایران مانند کُرد، بلوچ، ترکمن، آذری و عرب می‌دانند، اما عملکرد این گروه‌های عمدتاً مسلح چیز دیگری می‌گوید.

«امید شریفی دانا» از عناصر سلطنت‌طلب مقیم سوئد درباره خیانت‌های گروه‌های تجزیه‌طلب بخصوص در غرب کشور به مردم کُرد زبان دست به افشاگری زد و با بیان اینکه برخی عناصر تجزیه‌طلب از کمک‌های امدادی مردم به زلزله‌زدگان غرب کشور سوءاستفاده می‌کنند، گفت: “سواستفاده بی‌شرمانه اپوزسیون و […] از زلزله کرمانشاه برای اهداف سیاسی خودشان به خوبی ماهیت گفتمان و واقعیت موجود آنان را نشان داد. فعالین اپوزسیون در پستهایشان نوشتند، «زلزله آمد مرگ بر آخوند» و چاشنی نوشته‌هایشان هزاران دروغ را مطرح نمودند که به خوبی نشان میدهد چرا اپوزسیون در چهل سال گذشته تنها یک جریان فکاهی بیش نبوده! …”

این ضدانقلاب مقیم شمال اروپا، با اذعان به خباثت عناصر اپوزیسیون و تجزیه‌طلب، از راه‌زنی عناصر وابستگی به گروه‌های تجزیه‌طلب مانند کومله و حب دموکرات کردستان از کاروان‌های کمک‌های امدادی به شهرهای استان کرمانشاه خبر داد و گفت: “گروه‌های راهزن وابسته به احزاب تجزیه‌طلب کُردی بجای امدادرسانی به هموطنان ساکن کردستان، سر گردنه‌ها کشیک ایستادند تا کمک‌های مردمی را بدزدند و در چند مرحله تریلی‌های حامل کمک به آسیب‌زدگان را به سرقت بردند. در یک مورد … ۲۰۰۰ پتو و چند هزار کنسرو خوراکی را دزدیدند و حکومت مجبور شده پلیس ضدشورش را در جاده‌ها قرار بدهد تا لوازم امدادرسانی به سرقت نرود …”

وی در پایان با تصریح بر اینکه اپوزیسیون حکومت ایران در طول‌های اخیر با دروغ‌گویی به ابتذال رسیده است، گفت: “براستی اپوزسیون فکر می‌کند اگر دروغ بگوید حکومت هیچکاری برای آسیب‌دیدگان نکرده، رژیم سقوط می‌کند یا اینکه دست اپوزسیون بیش از پیش برای ملت ایران باز می‌شود؟ …”

گفتنی است، در روزهایی که مردم استان کرمانشاه با مشکلات ناشی از زلزله اخیر در این استان دست و پنجه نرم می‌کردند، جمعی از گروهک‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا نه‌تنها پیام تسلیتی ارسال نکردند، بلکه با حضور در کشور آلمان و برگزاری نشستی که توسط رژیم سعودی برپا شد، ائتلافی علیه نظام جمهوری‌اسلامی تشکیل دادند؛ ائتلافی که در زمانی نه‌چندان دور به سرنوشت ائتلاف‌هایی مانند «شورای ملی ایران» دچار خواهد شد.

 

انتهای متن/

در حالی که گروهک‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا با استفاده از تریبون رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب، همواره خود را حامی قومیت‌های مختلف ایران مانند کُرد، بلوچ، ترکمن، آذری و عرب می‌دانند، اما عملکرد این گروه‌های عمدتاً مسلح چیز دیگری می‌گوید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme