https://telegram.me/empireoflies

خیابانی در عربستان به نام ابوبکر البغدادی! + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ»، گروه تروریستی داعش که همزمان با نخستین روز ماه مبارک رمضان، اعلام کرد که در محدوده عراق و سوریه «خلافت اسلامی» تشکیل داده است با انتشار تصویری از یکی از خیابان‌های شهر ریاض عربستان سعودی از نامگذاری این خیابان به نام «ابوبکر البغدادی» رهبر این گروه تروریستی خبر داده است.

این گروه تکفیری با انتشار عکس ماهواره‌ای از یکی از خیابان‌های محله‌ی المروج در شهر ریاض مدعی شد که نامگذاری این خیابان به تازگی پس از اعلام خلافت اسلامی توسط ابوبکر البغدادی صورت گرفته است.

در واکنش به این ادعای گروه تکفیری داعش، یکی از اعضای شهرداری ریاض گفت که نامگذاری این خیابان هیچ ربطی به کسی که خلافت اسلامی تعیین کرده ندارد.

وی که نامش منتشر نشده اظهار کرد که نامگذاری این خیابان قبل از تشکیل داعش انجام گرفته و نام‌ها و مکان‌ها ضرورتاً با هم مرتبط نیستند.

این مقام شهرداری ریاض در ادامه افزود که نامگذاری این خیابان از روی نام «محمد بن عبد الغنی بن ابی بکر الحنبلی البغدادی» یکی از علمای انساب و حافظان حدیث از اهالی بغداد که در سال ۶۲۹ هـ فوت کرده انجام گرفته است.

انتهای پیام/افکار نیوز

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

 1. ابوبکر بغدادی! خیایبان عربستان! من کی ام! این در چرا بازه؟!!! این طرفو کی لخت ش کرده؟!! :)) هههه خخخخخ!

  این مافنگیات و توهمات کودکانه ی الاغ خندان را از کجایتان بیرون میآورید؟!
  جدا مانده ام هاااا! دیگه مشنگ بودن هم یه حدی باید داشته باشه! انصافاً شما لایق دریافت اسکول ترین های کتاب گینس هستید! حق تون رو خوردن!
  خیلی اومدی جرف یزنی، ولی حفتک زدی!

  داشتم فکر میکردم به این موضوع ک طرفردارها و موافق ها و پیرو های خبری ِ شما ، که این اخبار رو براشون مینویسید دیگه چه جلبک هایی هستند! :)) یعنی واقعا این این مریدان شما اینقدر شوت هستند که هر دری وری رو..اون هم چیزهایی اینقدر تابلو و بچه گانه رو به قصد باور کردن به خوردشان میدهید؟ :))) ههه! خدا نگه دارتشون براتون!!! شما جزو حجت های الهی هستید! :))))) ههههه!

  خدا براتون نگه شون داره!
  همین راه رو ادامه بدید! با این رلقک بازی ها ، شاید نسل تون منقرض بشه! ولی مطمئنا اگر کمی پشتکار داشته باشید به عتوان دلقک های جهانی دارای رتبه های برتر و ماندگار خواهید شد!!
  :)) ههههههه خخخخخ!!!!

  جوجوی جیغیلی!
  جیگر! :)))))) خخخخخخههاهااهاهاه!

  —-
  البته تایید کردن دیدگاه ها ، یه چیزی میخود که مطمئنم بی بهره هستید ازش شما !
  ای وای! بگو واسه چی مجردی بعد این همه مدت! عزیزمممم! حیووووونیییی! :))
  :* خخخخخههههه ه ه ههههه عخخ !

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme