https://telegram.me/empireoflies

رسانه‌های بیگانه: خون رنگین‌تر یک جاسوس از شهدای هسته‌ای

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دفاع از مجرمان و محکومان امنیتی بدون توجه به جرم آنها با هدف فشار به جمهوری اسلامی و برای زیر سوال بردن عدالت اسلامی از شیوه‌های همیشگی رسانه‌های بیگانه و وابستگانشان است. اگر دستگاه قضایی جمهوری‌اسلامی با فردی که از نظر غربی‌ها مجرم است برخورد نکند، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه جنجال به راه می‌اندازند که چرا فلان کس محامه نشد؟ و اگر چند روز بعد با همان فرد برخورد قانونی شود، همون رسانه‌های تا دیروز مدعی، به دفاع از فرد مجرم برمی‌خیزند و برایش اشک تمساح می‌ریزند.

در روزهای اخیر نیز رسانه‌های بیگانه و اپوزیسیون به بهانه وخامت حال یک مجرم امنیتی، در تلاشند تا از طریق رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی و تحریک احساسات عمومی، به دستگاه قضایی کشورمان فشار بیاورند.

بسیاری از رسانه‌های زنجیره‌ای فارسی‌زبان بیگانه و عواملشان در خارج و داخل کشور در روزهای اخیر با تیترهایی همسو و جهت‌دار در پی حمایت از یک مجرم به نام «امید کوکبی» هستند؛ فردی که در مرحله اتهام قرار ندارد و جرمش ثابت شده است.

نکته جالب توجه اینکه در نتیجه جوزدگی ناشی از این موج رسانه‌ای به مدد تریبون‌های ضدانقلاب، طی چند روز از یک «مجرم امنیتی و جاسوس» چهره‌ای «مظلوم» و «قابل ستایش» ارائه شده است؛ فردی که بر اساس اسناد متعدد از سال ۸۹ به جرم تحصیل مال نامشروع و بخصوص جاسوسی (آن هم در سطح فنی و نه خرد) در زندان به سر می‌برد.

معلوم نیست اطلاعاتی که از طریق «امید کوکبی» به دشمنان ایران اسلامی داده شده، تاکنون چه میزان خسارت مادی و معنوی برای کشورمان داشته و در آینده چه طبعاتی خواهد داشت. آیا اطلاعاتی که از طریق این جاسوس از کشور خارج شده در ترور دانشمندان هسته‌ای همچون شهریاری و احمدی‌روشن موثر بوده است یا نه.

بسیاری از رسانه‌های بیگانه از جمله «بی‌بی‌سی فارسی» و «رادیو فردا» (ارگان رسانه‌ها وابسته به سازمان CIA مستقر در پراگ) و … به طور صریح به مخالفت با رای دستگاه قضایی ایران برخواسته و آن را “غیر قابل قبول” دانسته است.

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

«رادیو فردا» که صراحتاً وابسته به دستگاه امنیتی آمریکا است، بدون اشاره به جرایم و خیانت‌های «امید خلیلی»، به بیماری او پرداخته و عامل بیماری وی را مانند موارد گذشته، جمهوری‌اسلامی اعلام کرده است!

۲۰۱۶-۰۴-۲۳_۱۴-۳۰-۰۴

تصویر از صفحه فیسبوک «بی‌بی‌سی فارسی»

«بی‌بی‌سی فارسی» هم در نقش دایه مهربان‌تر از مادر، همه توان خود را در حمایت از یک مجرم قرار داده و از طریق خبر و گزارش و یادداشت سعی می‌کند «امید کوکبی» را در افکار عمومی فردی مظلوم نشان دهد.

حال سوال اینجاست که چرا رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که هر یک بودجه خود را از دولت‌های غربی تامین می‌کنند و در واقع تریبون غیررسمی و حتی رسمی آنها محسوب می‌شوند، اینگونه از فردی مانند «امید کوکبی» حمایت می‌نماند؟

تضاد در رفتار و عمل رسانه‌های بیگانه زمانی مشخص می‌شوند که همین رسانه‌ها در زمان ترور و شهادت بسیاری از دانشمندان هسته‌ای کشورمان مانند شهیدان احمدی‌روشن، شهریاری، علی‌محمدی و رضایی‌نژاد در سالهای گذشته، با سکوت خود به ‌طور تلویحی از این ترورها حمایت کردند، اما اکنون تمام توان خود را برای حمایت از فردی قرار داده‌اند که به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی غربی پرداخته است. گویا از نظر رسانه‌های بیگانه و دنباله‌هاشان، خون افرادی مانند کوکبی رنگین‌تر از شهدای هسته‌ای است.

انتهای پیام/

دفاع از مجرمان و محکومان امنیتی بدون توجه به جرم آنها با هدف فشار به جمهوری اسلامی و برای زیر سوال بردن عدالت اسلامی از شیوه‌های همیشگی رسانه‌های بیگانه و وابستگانشان است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. چقدر حوشمندانه (نه هوشمندانه)
    شما برای کم اثر کردن و خنثی کردن دروغ های دیگر ، دروغ های بزرگی میسازید تا دست پیش را بگیرید که پس نیفتید افرین ای شاه دروغ
    چند میگیری بگو شاید ما هم بیایم دروغ بنویسیم

  2. مریضن این بیخودی بگیرن …خداییش فازتون چیه هر دروغی بگن باور می کنین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme