https://telegram.me/empireoflies

خوش‌خدمتی فخرآور برای مقامات آمریکایی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون است که عداوت بسیاری با جمهوری‌اسلامی و مردم ایران دارد.

وی پس از فرار به آمریکا به‌طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی قرار گرفت و در این سالها از حامیان تحریم و حمله نظامی به ملت ایران بوده است.

فخرآور سال گذشته در راستای انجام ماموریتش برای دستگاه‌های امنیتی آمریکا و نشان دادن خوش‌خدمتی‌اش به مقامات آمریکایی، کتابی سراسر دروغ علیه مقامات جمهوری‌اسلامی نوشته و در این کتاب ادعا کرد که انقلاب اسلامی ملت ایران در سال ۵۷ توسط و با حمایت دستگاه امنیتی شوروی رخ داد و مردم در وقوع این انقلاب نقش نداشتند!

این کتاب سراسر دروغ و بدون هیچگونه سند موثق، در دورانی با سفارش آمریکایی‌ها نوشته شد که رابطه بین دو کشور جمهوری‌اسلامی ایران و فدراسیون روسیه گسترش یافت و بخصوص در موضوعات منطقه‌ای مانند مقابله با تروریست در غرب آسیا این دو کشور همکاری‌های فی‌مابین را افزایش داند و آمریکایی‌ها از افزایش این روابط شدیداً ترسیدند. پس در یکی از اقداماتشان با تولید کتابی توسط یکی از مزدورانشان یعنی فخرآور، سعی کردند ارتباط بین ایران و روسیه را خدشه‌دار کنند، زیرا غربی‌ها بخصوص آمریکایی‌ها شدیداً می‌ترسند در صورت افزایش ارتباط و همکاری بین دو کشور قدرتمند منطقه خاورمیانه یعنی ایران و روسیه، دیگر جایی در منطقه نداشته باشند و بسیاری از منافعشان را از دست بدهند.

پس از روی کار آمدن «دونالد ترامپ» و قدرت‌گرفتن دوباره جمهوری‌خواهان در آمریکا، فخرآور هم در بین دیگر عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا از وضعیت مناسب‌تری برخوردار است. این روزهای در کنار تلاش فخرآور برای در اختیار گرفتن سکان هدایت دو رسانه دولتی آمریکایی یعنی «صدای آمریکا» و «رادیو فردا»، او در تلاش است تا به شیوه‌های دیگر خوشخدمتی خود به اربابان آمریکایی‌اش را هم ثابت کند.

فخرآور که خود را حل شده در فرهنگ آمریکایی می‌داند، اخیراً گفته در همایشی که قرار است با حضور جمعی از عناصر ضدانقلاب، دو روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران در کنگره آمریکا و برای جلب حمایت مقامات آمریکا برای مقابله با جمهوری‌اسلامی برگزار شود، قانون اساسی پیشنهادی پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی را رونمایی خواهد کرد و آن را به محضر مقامات آمریکایی تقدیم خواهد نمود!

این عنصر سرسپرده و ضدانقلاب که در توهم مبارزه و سرنگونی با جمهوری‌اسلامی روزگار می‌گذراند، بدون اینکه از نیت آمریکایی‌ها برای حمایت از خودش سخن بگوید، اعتراف کرده که قانون اساسی پیشنهادی خود را از قانون اساسی آمریکا کپی برداری کرده تا دل مقامات جمهوری‌خواه آمریکا را شاد کند.

اقدام ضدملی و خائنانه فخرآور آنقدر در بین فعالان شبکه‌های اجتماعی و حتی عناصر اپوزیسیون بازتاب منفی داشت که فردی مانند «ربع پهلوی» که خیانت و ارتباش با دشمنان ملت ایران بر کسی پوشیده نیست، با انتشار بیانیه‌ای شایعه حضور خود در کنفرانس موسوم به «گذار به دموکراسی» در کنگره آمریکا را رد کرد و اذعان کرد که در صورت سرنگونی جمهوری‌اسلامی ایران باید قانون اساسی جدید توسط منتخبان ملت ایران و در توسط مجلس موسسان نوشته شود.

«امید دانا» یکی دیگر از سران اپوزیسیون مقیم شمال اروپا هم اقدام فخرآور را محکوم کرد و آن را ضدملی دانست.

نکته قابل توجه آنجاست که این عناصر اپوزیسیون و پناه‌برده با دامان دشمنان ملت ایران در حالی از کپی‌برداری قانون اساسی آمریکا سخن می‌گویند که قانون اساسی جمهوری‌اسلامی ایران توسط منتخبان ملت ایران و برگرفته از ارزش‌ها و باورهای ملت مسلمان ایران تصویب شده و با آرای مردمی مورد قبول قرار گرفته است، اما این عناصر ضدانقلاب که مدعی دموکراسی و حقوق‌بشر هستند، بدون توجه به اعتقادات ملت ایران و برای خوشنودی آمریکایی‌ها اظهار نظر می‌کنند.

عناصر ضدانقلاب که صراحتا منافع ملی آمریکا را به منافع ملت ایران ترجیح می‌دهند، قطعا اگر روزی در ایران به قدرت برسند منافع امریکا را بر منافع ملت ایران ترجیه می‌دهند.

 

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون است که عداوت بسیاری با جمهوری‌اسلامی و مردم ایران دارد. وی پس از فرار به آمریکا به‌طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی قرار گرفت و در این سالها از حامیان تحریم و حمله نظامی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme