https://telegram.me/empireoflies

خوشنودی حامیان «ربع پهلوی» از نسل‌کشی مسلمانان در میانمار

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی اخیر خبرها و تصاویری از نسل‌کشی مسلمانان روهینگیایی در میانمار توسط ارتش و بودائیان تندروی این کشور، منتشر شد که دل هر انسان آزاده و مسلمانی را آزار می‌داد.

در حالی که علاوه بر مسلمانان جهان بسیاری از دولت‌های غربی از روی اختیار با اجبار این جنایات را محکوم کردند، اما برخی از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب به توجیه این آدم‌کشی‌ها پرداخته و حتی ابراز خوشحالی کردند.

در روزهایی که «ربع پهلوی» با وجود فعال بودن روند صدور بیانیه‌هایش به بهانه‌های مختلف، از صدور بیانیه برای محکوم کردن جنایت ضد بشیریت در میانمار چشم‌پوشی کرده است، «مهدی میرقادری» از حامیان سرسخت فرزند شاه مخلوع، برخلاف خبرهای همه رسانه‌های معتبر و حتی غربی‌ها، به دروغ در صفحه فیسبوکش سعی کرد جای ظالم و مظلوم را عوض کند و نوشت: “مسلمانان روهینگیایی با اسلحه و نارنجک به مرکز پلیس و ایستگاههای بازرسی حمله کرده‌اند و در مقابل پلیس و احیانن ارتش هم به مقابله پرداخته است! اینجا هیچ نسل‌کشی اتفاق نیافتاده است بلکه یک درگیری مسلحانه است که یک طرفش مسلمانان پناهنده از بنگلادش هستند که اتفاقن غیرقانونی هم هستند …”

میرقادری که خود را در فضای مجازی با نام مستعار «مبارز نستوه» معرفی می‌کند، با «پیکارجو» نامیدن مسلمانان مظلوم روهینگیایی، بدون اشاره به کشته‌شدن هزاران زن و مرد و کودک بیگناه توسط ارتش و بودائیان میانمار، با وقاحت دفاع مسلمانان روهینگیایی از خود را جنایت دانست و به نقل از دولت میانمار ادعا کرد که این مسلمانان بودند که ارتشیان و بودائیان را کشتند!

چند روز پیش «نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست فراری و یکی دیگر از اطرافیان «ربع پهلوی»، با تایید حملات ارتش و بودائیان میانماری به مسلمانان این کشور، مدعی شد که کشتن مسمانان توسط نیروهای میانماری جنبه مذهبی ندارد، بلکه مسلمانان روهینگیایی به دلیل اشغال(!) زمین‌های کشاورزی میانماری‌ها، از این کشور اخراج شدند! این ادعاها در حالی مطرح شده که مسلمانان روهینگیایی در میانمار، از قرن ۲ میلادی در این کشور حضور دارند و تاکنون این ادعاها مطرح نشده بود.

در روزهای گذشته خبرهایی درباره حمایت مالی و تسلیحاتی رژیم صهیونیستی از دولت میانمار برای مقابله با مسلمانان منتشر شده بود.

با این حال، «ربع پهلوی» که خود را شاه و حاکم برحق ایران می‌داند، معلوم نیست چرا همواره در برابر فجایع انسانی در کشورهای منطقه و دیگر نقاط جهان سکوت می‌کند. عملکرد او در سالهای اخیر نشان داده که فرزند شاه مخلوع مانند پدرانش آنقدر به بیگانگان وابسته است که حتی نمی‌تواند در ظاهر هم که شده علیه فجایع مختلف در کشورهای اسلامی سخن بگوید و حتی یک بیانیه صادر کند.

 

انتهای متن/

در حالی که علاوه بر مسلمانان جهان بسیاری از دولت‌های غربی از روی اختیار با اجبار این جنایات را محکوم کردند، اما برخی از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب به توجیه این آدم‌کشی‌ها پرداخته و حتی ابراز خوشحالی کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.83 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. بهترین کاری که میتونید بکنید اینه؟ خودتون رو تحقیر میکنید. یه مشت اراجیف که فقط خودتون بلدین ببافین.
    انقد ترسو هستید که این کامنت رو تایید نمیکنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme