https://telegram.me/empireoflies

خوشحالی وطن‌فروشان از تصویب بودجه نظامی آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسنای آمریکا بودجه ۷۱۶ میلیارد دلاری دفاعی این کشور را مورد تصویب قرار داد و از درخواست دونالد ترامپ تقویت و توسعه ارتش این کشور حمایت کرد.

این خبری بود که چند وقت گذشته بر روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت. خبری که انتشار آن واکنش عده‌ای وطن‌فروش را در برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال داشت.

در این میان خبرنگاران سایت دولتی صدای آمریکا در ادامه روند تشدید مواضع ضدایرانی خود پس از روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه در آمریکا با انتشار گزارشی با اشاره به بی‌سابقه بودن این بودجه نظامی، آن را معقول و در راستای صلح جهانی عنوان کردند! البته باید این سوال را از خبرنگاران این سایت جویا شد که با توجه به حمایت‌های مالی ایالات متحده از گروه‌های تروریستی مانند داعش و منافقین و یا حمایت از آل‌سعود در حمله به مردم مظلوم یمن چگونه به صلح جهانی کمک خواهد نمود؟!

همچنین با توجه به انتشار چنین گزارش همراه با شادمانی توسط عده‌ای وطن‌فروش که قلم خود را هم به نحوی علیه ملت ایران به فروش گذاشتند، عده‌ای از کاربران نیز به صفحه این سایت وارد شده و به صدای آمریکا حمله کردند که نمونه‎ای از این نظرات را مشاهده می‌کنید:

sarsabz_bahari: این بودجه نظامی آمریکا یعنی وحشی گری نظام سلطه بجای ترویج انسانیت در کل دنیا، والا چه لزومی دارد بودجه مردم بدبخت آمریکا را بجای توسعه اقتصادی به سلاحهای قتل عام مردم دنیا تبدیل کرده و وحشی گری را منبع درآمد زایی قرار دهند.

iman_8967: کشوری کا با بالاترین بودجه نظامی و هزینه های خیلی زیاد برای جنگ افروزی میکنه ادعا صلح جهانی رو هم داره. مضحک ترین جوک قرن

m_reza_shafie: از عربستان میگیرند همون طور که پهلوی رو دوشیدن برای ساخت جنگنده

aliazizi.ir: بگو بودجه تجاوز به دیگر کشورها. بگو بودجه دخالت در دیگر کشورها. بی انصاف این کجاش بودجه دفاعیه؟؟ از اون سر دنیا برمیداره و میاد این سر دنیا و به کشورهای مظلوم و ضعیف زور میگه و عربهای لاشخور را میدوشه این کجاش دفاعه؟؟

sasanrad5979: کشور من قربانی ترور و تروریسم مورد حمایت آمریکا هست و نخست وزیر و ریس جمهور و نمایندگان مجلس و مردم عادی ایران قربانی ترور منافقین مورد حمایت آمریکا هست همین الان مریم رجوی در حمایت آشکار آمریکا هست

گفتنی است، دعوت از افرادی ماند مهتدی و شرفی در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به خصوص صدای آمریکا در ماه‌های گذشته نشانه حمایت علنی آنها از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا است که در نتیجه هدف نهایی آنها تضعیف و تجزیه کشورمان در نظر گرفته است.

انتهای پیام/

این خبری بود که چند وقت گذشته بر روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme