https://telegram.me/empireoflies

شادمانی «ربع پهلوی» از تخریب قبر ابراهیم یزدی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ابراهیم یزدی» که در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۶ درگذشت، عضو شورای انقلاب، وزیر خارجه و معاون نخست‌وزیر در دولت موقت انقلاب، نماینده شهر تهران در مجلس اول و دبیرکل نهضت آزادی ایران بود. یزدی در دوران اقامت امام خمینی(ره) در فرانسه مترجم ایشان بود و از جمله افرادی بود که با ایشان به ایران بازگشت. روزهای پایانی بهمن‌ماه امسال بود که خبر تخریب سنگ قبر ابراهیم یزدی رسانه‌ای شد و گرچه در ابتدا هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این اقدام زشت و زننده را نپذیرفت اما دیری نپایید که دم خروس سلطنت‌طلبان از گوشه‌ردای یکی از نوچه‌های ربع پهلوی بیرون زد. 

در روزهای گذشته «مهدی میرقادری» (معروف به «مبارز نستوه») از طرفداران «ربع پهلوی» که اکنون در ترکیه مستقر است و بخشی از مواضع «ربع پهلوی» از زبان وی بیان می‌شود، به موضوع مذکور واکنش نشان داد و از تخریب قبر ابراهیم یزدی ابراز خوشحالی کرده‌است. وی در صفحه فیسبوک خود نوشت: “سزای خائنینی چون ابراهیم یزدی که کشور و ملت ما را به تباهی بردند. ملت قبر او را شکستند …”

این نوچه «ربع پهلوی» درحالی از تخریب قبر ابراز خرسندی کرده که این افراد همواره سعی دارند خود را افرادی بنمایانند که به اعتقادات دیگران احترام می‌گذارند. اما با تکرار اینگونه رفتارها نشان‌داده‌اند که حتی به قبر یک مُرده نیز احترام نمی‌گذارند و نه به‌ دلیل فعالیت‌های این سالها، بلکه به دلیل حضور در جریان وقایع منتهی به انقلاب‌اسلامی، به قبر مرحوم یزدی نیز رحم نمی‌کنند.

همان‌طور که گفته شد، انتشار این مطلب نه به دلیل حمایت از فعالیت‌ها و اقدامات سالهای بعد از انقلاب «ابراهیم یزدی» است، بلکه مسئله شدت وحشیگری و ستیزه جویی سلطنت‌طلبان است که به قبر اموات نیز رحم نکرده و عقده‌های سیاسی خود را بر سر قبرها خالی می‌نمایند. گویا طرفداران «ربع پهلوی» که در دهه چهارم بعد از سرنگونی رژیم پهلوی حضور دارند، همچنان درکی از اصول انسانی ندارند.

 

 

انتهای پیام/

روزهای پایانی بهمن‌ماه امسال بود که خبر حمله و شکست سنگ قبر مرحوم یزدی رسانه‌ای شد و در ابتدا هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این اقدام زشت و زننده را نپذیرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme