https://telegram.me/empireoflies

خوشحالی ضدانقلاب از شهادت پاسداران ایرانی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون است که پس از فرار به آمریکا به طور کامل و تمام‌وقت در خدمت دشمنان ملت ایران قرار گرفت. وی که پیشتر از حامیان تحریم ملت ایران بود، حتی سبقه حمایت از حمله نظامی به ایران را هم دارد و خود را عاشق آمریکا و فرهنگش می‌داند! او که همواره پرچم آمریکا را در کنار خود دارد، حتی صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از مردم ایران است.

فخرآور در راه خدمت به آمریکایی‌ها، حتی کتابی سراسر دروغ درباره نقش شوروی در وقوع انقلاب اسلامی مردم ایران نوشته و بدون ارائه هیچ سندی، مقامات ارشد ایران را به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی شوروی متهم نموده است! وی که پس از انتخاب «دونالد ترامپ» به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا، ارتباطش با مقامات آمریکایی بیشتر شده و سعی دارد خود را مهمترین اپوزیسیون مخالف حکومت ایران نشان دهد، جز آن دسته از عناصر اپوزیسیونی است که ننگ دستبوسی مقامات رژیم صهیونیستی را پذیرفته و در ایام فتنه ۸۸ با سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین با مسئولان اسرائیلی دیدار کرد.

فخرآور در یکی از آخرین رفتارهای ضدایرانی خود، از وعده مضحک معاون ستادکل ارتش رژیم‌صهیونیستی برای حمله به ایران حمایت کرد و نوشت: “معاون ستادکل ارتش اسرائیل: اسرائیل برای جنگ با جمهورى اسلامى آماده می‌شود. «آویو کوچاوی» معاون ستادکل ارتش اسرائیل گفت، اسرائیل برای نبرد در ۵ جبهه در مرزهایش، به علاوه یک جنگ با جمهورى اسلامى آماده می‌شود … جمهورى اسلامى به فعالیت‌های تروریستی در خاورمیانه دامن می‌زند و ارتش اسرائیل نیز به تقویت خود ادامه داده و برای مقابله با درگیری نظامی در آینده آماده می‌شود …”

این اپوزیسیون فراری، چند روز پیش هم در پی حمله موشکی رژیم صهیونیستی به پایگاهی نظامی در سوریه که منجر به شهادت تعدادی از هموطنانمان شد، از این اتفاق حمایت و ابراز خوشحالی کرد و در اهانت به سردار سلیمانی گفت: “سردار مفقودالاثر سپاه قاسم سلیمانی قول داده بود که ناوهای آمریکایی را با موشکهای دژمن شکن نابود کند! از صبح امروز خنده حضار قطع نمی‌شود …

باید به این اپوزیسیون جیره‌خوار و دیگر وطن‌فروشان فراری گفت که اگر سربازان آمریکایی و متحدانشان جرئت دارند پا بر روزی زمین سوریه بگذارند و رو در روی نیروهای جبهه مقاومت بیاستند، وگرنه از راه دور موشک دَر کردن که هنر نیست و شیوه ترسوها است. ضمنا این حمله موشکی که به اذعان رسانه‌های غربی با شکست انجام شد و جز تخریب مراکز علمی سوریه اثری نداشت، در حد و اندازه‌ای نبود که نیاز به واکنش سردارانی مانند حاج قاسم سلیمانی داشته باشد و این بزرگواران کارهای مهمتری از واکنش نشان‌دادن به این ترقه‌بازی‌ها دارند.

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون است که پس از فرار به آمریکا به طور کامل و تمام‌وقت در خدمت دشمنان ملت ایران قرار گرفت. وی که پیشتر از حامیان تحریم ملت ایران بود، حتی سبقه حمایت از حمله نظامی به ایران را هم دارد و خود را عاشق آمریکا و فرهنگش می‌داند!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme