https://telegram.me/empireoflies

خوشحالی «رادیو فردا» از تبرئه منافقین در دادگاهی فرانسوی

اختصاصی: به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رادیو آمریکایی فردا در خبری از بسته شدن پرونده تعدادی از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین توسط دادگاهی فرانسوی ابراز خوشنودی کرد.

پس از اینکه چندی پیش دادگاهی بین المللی، شرکت گاز فرانسه را به پرداخت ۱۰ میلیون دلار به شرکت ذخیره‌سازی گاز طبیعی ایران محکوم کرد، به ناخودآگاه  و در عرض کمتر از دو روز، خبر تبرئه تعدادی از سرکردگان گروهک منافقین در فرانسه از اتهاماتی مانند اقدامات تروریستی در رسانه‌ها اعلام شد.

جالب است بدانید، وزارت امور خارجه فرانسه در ماه خرداد ماه امسال از سازمان مجاهدین خلق (منافقین) به شدت انتقاد کرده بود و آن را به داشتن «آرمان‌های غیر دمکراتیک و خشونت‌آمیز»، «ماهیت فرقه‌ای»، و «لابی‌های شدید و تلاش در جهت پراکنده کردن اطلاعات نادرست» متهم نموده بود، اما اکنون این گروهک را از تمام اتهامات وارده که قابل انکار نیست و اسناد و مدارک بسیاری درباره آنها وجود دارد، تبرئه کرده‌اند.

رادیو فردا در خبر خود بدون اشاره به سابقه جنایات گروهک رجوی نوشت: قضات فرانسوی با سلب “اتهام” از ۹ حامی سازمان مجاهدین خلق که نزدیک یازده سال پیش به ظن دست داشتن در “عملیات تروریستی” و “پولشویی” بازداشت شده بودند، پرونده آنان را بستند.

این رادیو که هر از چندگاهی به مسئولان ایرانی توهین می‌کند، اینبار مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین را در کمال احترام «خانم رجوی» نامید! و تلاش نمود چهره مثبتی از این گروهک جنایتکار نشان دهد.

رادیو آمریکایی فردا در سخنانی مضحک ادعا کرد: پس از سقوط حکومت صدام حسین، آمریکا گروه مجاهدین خلق (منافقین) را خلع سلاح کرد! اما به این مسئله اشاره نکرد که چرا آمریکایی‌ها اعضای گروهک تروریستی منافقین را در امنیت کامل در پادگان خود در لیبرتی اسکان داده بودند.

حمایت رادیو فردا از منافقین

حمایت رادیو فردا از منافقین

گفتنی است، اتحادیه اروپا که در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۲ سازمان مجاهدین خلق را در لیست گروهک‌های تروریستی قرار داده بود، نام این گروهک را در در سال ۱۳۸۸ و پس از فتنه ۸۸ از لیست سیاه خود خارج کرد. ایالات متحده آمریکا نیز با وجود اطلاع از اقدامات تروریستی گروهک رجوی، در سال ۲۰۱۲ این گروه را از فهرست سیاه خود خارج کرد تا بیش از پیش دشمنی خود با ملت ایران به نمایش بگذارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme