https://telegram.me/empireoflies

خودِ رادیو فردا هم به خودش اعتماد ندارد!+سند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرادیو فردا می تواند از کاه کوه بسازد و بالعکس کوه را کاه معرفی کند.

رادیو فردا روسیاه ترین خبرگزاری در اغتشاشات اخیر بود. به هیچ وجه به تجمعات نه دی و تجمعات مکرر بعدی اشاره ای نکرده و یکی دوخط خبر مرتبط را نیز با تیتر تجمع حکومتی لکه دار کرد، غافل از آنکه این افتخار حکومت است که با تمام مشکلاتش میلیونها نفر به خیابانها می ریزند و اگر چه از تدابیر نداشته دولتشان به ستوه آمده اند اما از آن ضمن نقد، دفاع هم میکنند و در مقابل اراذل ایستاده اند.

دستیار دبیر کل سازمان ملل به کلیپ های بی شناسنامه ای که رادیو فردا مدام از آن به عنوان سند نام برده است، رسما تشکیک وارد کرد و گفت نمی توانم آن را تایید کنم! همانچه که رادیو فردا شبانه روز بر اساس آن جوانان کم سن و سال را در میانه خیابانها به کشتن می دهد.پس از این قضیه رادیو کوشید تا اینقدر بی محابا حرف مفت تحویل خواننده و شنونده اش ندهد. لذا رادیو فردا در کانال تلگرامی خود کلیپی مبهم گذاشته و خود نیز در زمان آن تشکیک نموده است! این رادیو نوشته:
 
“زمان ویدیو برای ما قابل تایید نیست”!
 
اگر در زمان آن شک دارید چطور در مکانش شک ندارید؟
چرا موضوعش را تایید میکنید؟ بدون اینکه علامتی در کلیپ مشاهد شود؟
آیا رادیو می خواهد با این جمله، دروغهای ده ها کلیپ دیگرش را تطهیر کند؟
اصلا چه کسی گفته شما در قاره ای دیگر، و با ادعای خودتان بدون هیچ خبر نگاری در ایران، از همه مطالب این کشور مطلعید و مردم باید به شما اعتماد کنند؟

به راستی قرآن به حق گفته است أذا جائکم فاسق بنبأ فتبینوا، یعنی اگر فاسقی به شما خبری داد در موردش بررسی کنید. مفسرین فاسق را در این آیه دروغگو تعبیر نموده اند… و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

انتهای پیام/رادیو دیروز

آبروی نداشته رادیو فردا در جریان اغتشاشات و با سانسور جمعیت میلیونی حامیان نظام و در مقابل پوشش تجمعات چند نفره و حتی یک نفره کاملا بر باد رفت!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme