https://telegram.me/empireoflies

خواننده خارج نشین بعد از مرگ مدیر جم از فساد اخلاقی او پرده برداشت+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی چند روز پیش در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله به قتل رسید. برخی رسانه ها، هدف قرار دادن کریمیان را یک تسویه حساب درون گروهی دانسته اند.

در پی مرگ وی یکی از خواننده های هتاک خارج نشین با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش پرده از فساد اخلاقی مدیر جم برداشت و عنوان کرد: “تو گور خودت جوابگو باش”

 
این خواننده نوشت:
 
“یادمه تو یه صحبت معمولی و روزمره که با هم داشتیم از آینده داشتیم صحبت می کردیم وقتی گفتم میخوام واسه پدر مادرم خونه بخرم گفتی اونا دیگه عمر خودشون رو کردن! یادمه یه دختری بود به اسم بهار دختر تنهایی بود، چون نمی خواست با تو باشه انداختیش بیرون از کارش! یادمه شوهراشون رو می فرستادی ماموریت و خودت زناشونو!… و خیلی چیزای دیگه که از حوصله خارجه. هیچکدوم از اینا که گفتم نه به من نه به هیچکس ربط نداره تو گور خودت جوابگو باش . این عکس رو و این بی احترامی و بخاطر جمله اولم گذاشتم و فشار دادم بهت، چون یادمه وقتی پدر مادرت اومدن مالزی خیلی بهشون حال دادی یعنی فرق گذاشتی بین پدر مادر خودت با من و بی احترامی کردی نباید می کردی. گوساله هایی مث تو کمتر شدنشون نعمته یه سگ کمتر.
 
پ. ن: از حیوانات مفید و با وفامون سگ‌ها و گوسفندا عذر می خوام.”
 
 خواننده خارج نشین بعد از مرگ مدیر جم از فساد اخلاقی او پرده برداشت + عکس
 
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

خواننده خارج نشین بعد از مرگ مدیر جم از فساد اخلاقی او پرده برداشت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme