https://telegram.me/empireoflies

خنجر از پشت BBC بر شیعیان عراق

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  در پی پیروزی های ارتش و نیرو های مردمی عراق بر علیه تروریست های داعش در فلوجه بسیاری از رسانه های حامی داعش در صدد هستند که این پیروزی ها را با شایعه سازی ها و تحریف ها کمرنگ جلوه دهند.

ظاهرا این پیروزی ها که بر جبهه حامیان داعش سخت آمده است و به هر نحو در رسانه های خود قصد دارند که این حملات به تروریست های داعش را متوقف کنند و یا با شایعه سازی های بی جا جلوی حملات بعدی جبهه مردمی عراق را که از حمایت های جبهه مقاومت برخوردار است را بگیرند.

در همین زمینه سایت العربیه فارسی که زیر نظر حاکمان آل سعود اداره می شود از قول مقامات آمریکایی تهدید کرده که حمله به فلوجه باعث به وجود آمدن داعش جدیدی خواهد شد . این سایت از قول روزنامه ساندی تایمز نوشته:”در حالی که حیدر العبادی نخست وزیر عراق نسبت به اجتناب از فرقه گرایی ضمانت داده است، آمریکا نیز نگرانی خود را از از بوجود آمدن نسخه جدیدی از داعش در عراق به دلیل خشم سنی ها، در صورت پیروزی نیروهای عراقی در فلوجه، ابراز داشته است.”

این سایت در مطلب خود در صدد است تا با تابو جلوه دادن حمله به داعش و تهدید نیرو های مردمی از قربانی شدن غیر نظامیان این نیرو ها را از ادامه حملات به فلوجه باز دارد.

اما بی بی سی فارسی که رسما از داعش حمایت می کند در گزارشی از این شهر از شکنجه شدن برخی از غیر نظامیان و ساکنین این شهر توسط نیرو های حشد الشعبی یا نیرو های مردمی عراق خبر داده .در این گزارش گفته شده نیرو های مردمی شیعه عراقی مردم این شهر را تحت فشار قرار داده اند تا اعتراف کنند که آیا با داعش همکاری کرده اند یا خیر.

این اخبار و گزارشات بی پایه و اساس در حالی از رسانه های حامی داعش پخش می شود که نیرو های مردمی روز به روز در حال پیشروی در جبهه جنگ با داعش هستند و بی بی سی و اذناب آن سعی می کنند با این خبرپراکنی های بی اساس افکار عمومی و اهل سنت عراق را تحریک کنند تا در مقابل این پیش روی ها قد علم کننند.

اخیرا شکست های داعش برای بی بی سی و رسانه های عربی کشور های مرتجع منطقه بشدت سخت و ناراحت کننده بوده است و انتظاری جز این نیست که با تمام قوا علیه نیروهای مردمی ضدداعش و بخصوص شیعیان اینطور لجن پراکنی کند. 

۲۰۱۶-۰۶-۰۷_۱۱-۴۷-۴۵

البته حمایت این رسانه ها از جبهه تروریست ها از سال ها پیش بر همگان روشن بوده است به عنوان مثال دهها مورد خبر و گزارش در مواقع حساس تنها از بی بی سی فارسی در حمایت از جبهه داعش منتشر شد که چهره نیمه پنهان این رسانه دستگاه سلطنتی انگلیس را کاملا عیان نمود.

K1402940339

توطئه ها علیه حشد الشعبی و شیعیان و ایران بخاطر آزادسازی فلوجه از لوث وجود داعش در حال شدت گرفتن است. نکته ای که باید در این مجال به آن تاکید شود این است که باید بسیار هوشیار و مراقب باشیم که این توطئه ها که توسط رسانه هایی چون بی بی سی و صدای آمریکا و العربیه و… انتشار می یابد تاثیری در ذهن و افکار جبهه مقاومت نگذارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme