https://telegram.me/empireoflies

خط و نشان «شهرام همایون» برای حامی ربع !

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از افشاگری «مهدی آقازمانی» مشاور «ربع پهلوی» علیه «شهرام همایون» و تهدید او، پس از چند روز سکوت، این درگیری‌ها وارد مرحله جدیدی شد و همایون هم علیه اطرافیان و تیم «ربع پهلوی» دست به رسواسازی زد.

«شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون سلطنت‌طلب و لس‌آنجلسی «کانال یک» با پاسخ به برخی اتهامات عوامل تلویزیون «ربع پهلوی» (افق ایران)، به «نادر دُرمانی» مالک تلویزیون لس‌آنجلسی «اندیشه» که برنامه‌های تلویزیون «افق ایران» هم از سیگنال این شبکه پخش می‌شود، حمله نمود و گفت که دُرمانی سالانه به ایران رفت و آمد دارد و با دستگاه‌های امنیتی ایران مرتبط است. وی گفت: “به نظر شما اگر کسی آمد و میلیون‌ها دلار خرج کرد و تلویزیونی درست کرد، مردم حق ندارند دانند که چه کسی بوده و عکس او را ببیند و زندگی‌نامه‌اش را بدانند؟! … کسی که حداقل سالی یک بار می‌رود ایران و برمی‌گردد و بعد شاهزاده را ساپورت مالی می‌کند …”

همایون با بیان اینکه دُرمانی با نام خانوادگی اصلی «آقارضی» با کسب درآمدی هنگفت از طریق فروش اتومبیل به سفارت ایران در کانال، تلویزیون «اندیشه» را پایه‌گذاری کرده، حمایت دُرمانی از ربع را در راستای تخریب فرزند شاه مخلوع و اختلاف‌افکنی بین سلطنت‌طلبان دانست و گفت: “… فخرآور چندی پیش ادعایی درباره شهبانو مطرح کرد. من از فخراور حمایت نمی‌کند و اگر حامی او بودن برای تبلیغ کتابش به او وقت می‌دادم. فخرآور آمده گفته مدیر تلویزیونی به او گفته که شهبانو (فرح پهلوی) مانع انتشار و تبلیغ کتاب او بوده است. اگر آقای دُرمانی این حرفها را زده، چرا اینگونه سخن گفته؟ آیا این حرف را زده یا نه؟ چرا جواب نمی‌دهد؟ من ۱۶ تا زن گرفتن و ۱۸ تا کازینو در لاس‌وگاس درست کردم و همه اینها که می‌گویید هستم، اما راستش را بگویید درباره این موضوع و اگر دوست شهبانو هستید باید بروید این سخن شهبانو را بگذارید در دستان فخرآور؟ …”

برخی از عناصر سلطنت‌طلب و تلویزیون‌های لس‌انجلسی که تا چند هفته پیش حامی کتاب «امیرعباس فخرآور» به نام «رفیق آیت‌الله» بودند و از این طریق سعی کردند به تخریب جمهوری‌اسلامی بپردازند، در واقع این کتاب آنقدر برایشان بی‌اهمیت بوده که گویا یک بار هم لای این کتاب را باز نکرده و تا چند روز پیش متوجه نشدند که در فصل دهم این کتاب «فرح پهلوی» به جاسوسی برای شوروی متهم شده است که این امر به خوبی نشانه نادانی و بی‌سوادی سلطنت‌طلب‌ها است.

همایون تصریح کرد که دُرمانی از یک طرف برای فرزند شهبانو که شاهزاده باشند سرمایه‌گذاری کرده و پول خرج می‌کنید و از سویی دیگر شهبانو را خراب می‌کنید، تا تلویحا به اختلاف بین «ربع پهلوی» و بیوه شاه مخلوع اعتراف کند.

مدیر تلویزیون «کانال یک» با تهدید مالک تلویزیون «اندیشه» به افشای اسناد و تصاویری تازه و طبقه‌بندی شده از او، گفت: “… شما از زمانی که از ایران وارد کانادا شدید، بعد از فروش آن بار، برادران شما هم در کانادا بودند و بیزینس‌های مختلفب انجام دادید و در این مدت پشت یک پرده و دیوار حضور داشتیم و خیلی کم خودتان را نشان دادید …”

گفتنی است، درگیری حامیان و منتقدان «ربع پهلوی» طی سال‌های اخیر به دلیل عدم بهره‌مندی آنها از اموال ملت ایران که توسط «محمدرضا شاه» معدوم به غارت رفته بود و اکنون در اختیار فرزند وی قرار دارد، به اوج خود رسیده و پس از تاسیس شبکه تلویزیونی توسط ربع این اختلافات به اوج خود رسید.

در ماه‌های اخیر با افزایش شکاف بین سلطنت‌طلبان، گروهی از طرفداران رژیم سرنگون‌شده پهلوی مانند «مهدی آقازمانی»، «رضا پیرزاده» و امثالهم طرفدار «ربع پهلوی» هستند و افرادی مانند «شهرام همایون» و «فواد پاشایی» و دیگران طرفدار «فرح پهلوی» هستند و در این میان برخی از عناصر سلطنت‌طلب هم به صورت خودمختار فعالیت می‌کنند که این میزان شکاف و اختلاف در بین پهلوی‌دست‌ها در چهار دهه اخیر بی‌سابقه است.

انتهای متن/

پس از افشاگری «مهدی آقازمانی» مشاور «ربع پهلوی» علیه «شهرام همایون» و تهدید او، پس از چند روز سکوت، این درگیری‌ها وارد مرحله جدیدی شد و همایون هم علیه اطرافیان و تیم «ربع پهلوی» دست به رسواسازی زد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme