https://telegram.me/empireoflies

خط و نشان برای تجزیه ایران از تریبون سایت CIA

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روزهای گذشته منتهی به همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق، همچون سران رژیم صهیونیستی، بسیاری از رسانه‌های اپوزیسیون و ضدانقلاب به‌طور مستقیم و غیرمستقیم از آن حمایت کرده‌اند.

در این میان، وبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» که توسط «مازیار بهاری» مامور CIA فعالیت می‌کند، به مناسبت همه‌پرسی استقلال کردستان عراق، با «عبدالهه مهتدی» سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله مصاحبه کرد. پیش از این مهتدی با بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و «صدای آمریکا» مصاحبه کرده بود تا معلوم شود این رسانه‌ها تا چه حد با ملت ایران دشمنی دارند.

«علیرضا نوری‌زاده» مدیرتلویزیون لندنی «ایران فردا» (بخوانید عربستان فردا!) که دارای ارتباط نزدیکی با مقامات سعودی است و به دلیل خیانت به ملت ایران در افکار عمومی به «سعودی‌زاده» معروف شده هم یکی از حامیان گروهک تجزیه‌طلب کومله بود که بارها در برنامه‌های با دعوت از سرکرده این گروهک به مصاحبه و حمایت از آنان پرداخت و برای فریب مخاطبینش گروهک کومله و گروه‌های مشابه آن را گروه‌های صلح‌طلب(!) نامید که دنبال تجزیه ایران نیستند.

حال، دروغ افرادی مانند نوری‌زاده و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به دست خودشان افشا شده است. به‌طوری که «عبدالله مهتدی» سرکرده گروهک کومله که در سالهای اخیر ده‌ها نفر از مرزبانان و حتی مردم عادی کشورمان را به شهادت رسانده، در مصاحبه با وبسایت «ایران وایر»، ایران اسلامی را تهدید به تجزیه می‌کند و ادعا می‌نماید که اگر حکومت ایران هم مانند عراق عمل کند، مردم رفراندوم می‌کنند!!

مهتدی با اعلام حمایت از استقلال اقلیم کردستان از عراق، گفت: “سابق از این کشوری به نام عراق وجود نداشت. کردهای عراق می‌گویند از اول هم موافق این انضمام نبوده‌اند. بعد از جنگ جهانی اول، در کنفرانس «سور» حق رفراندوم برای مناطق کردنشین در جهت استقلال آن ها به رسمیت شناخته شد. بعد از حدود ۱۰۰ سال هنوز این وعده عملی نشده است. این پاسخ کردستان عراق است …”

مهتدی در این مصاحبه خواهان سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی شد و خواسته خود را تشکیل حکومتی سکولار و فدرال در ایران دانست که در آن کردستان ایران باید به‌صورت فدراتیو اداره شود. درست مانند همان چیزی که بر کردستان عراق گذشت و اکنون به تجزیه این بخش از عراق انجامیده است!

در سالهای اخیر برخی دیگر از عناصر اپوزیسیون ایران مانند «ربع پهلوی» که اتفاقا خود را افرادی وطن‌پرست نیز می‌نامند(!) هم از استقلال نسبی کردستان ایران حمایت کرده‌ و وعده داده‌اند که اگر از آنها حمایت شود شود و در ایران به قدرت برسند، اجازه می‌دهند که کردستان ایران به‌صورت فدرال اداره شود؛ تا مقدمات تجزیه ایران را هم فراهم کنند.

به قول یکی از عناصر اپوزیسیون که اعتراف کرده بود در صورت سرنگونی حکومت فعلی ایران، کشور به طور قطع توسط اپوزیسیون وطن‌فروش تجزیه می‌شود و احتمالا شاهد بلایی خواهیم بود که اکنون بر سر کشورهایی مانند سوریه و عراق آمده است.

انتهای متن/

دروغ افرادی مانند نوری‌زاده و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به دست خودشان افشا شده است. به‌طوری که «عبدالله مهتدی» سرکرده گروهک کومله که در سالهای اخیر ده‌ها نفر از مرزبانان و حتی مردم عادی کشورمان را به شهادت رسانده، در مصاحبه با وبسایت «ایران وایر»، ایران اسلامی را تهدید به تجزیه می‌کند و ادعا می‌نماید که اگر حکومت ایران هم مانند عراق عمل کند، مردم رفراندوم می‌کنند!!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme