https://telegram.me/empireoflies

خطِ ضدانقلاب برای تحریم کُشتی ایران

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته خبر مسابقه ندادن «علیرضا کریمی» کشتی‌گیر ایرانی با حریفش از اسرائیل با واکنش‌های بسیاری در داخل و خارج کشور مواجه شد. برخلاف داخل کشور که بسیاری از این اقدام استقبال کردند و از ازخودگذشتی ایران کشتی‌گیر ایرانی برای دفاع از مظلوم حمایت کردند، خیلی از عناصر اپوزیسیون و عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، از این حرکت ابراز ناراحتی و عصبانیت کردند.

یکی از این افراد «سیاوش اردلان» خبرنگار بخش فارسی بی‌بی‌سی بود که در سالهای گذشته در سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین، دوستی و علاقه خود به اسرائیلی‌ها را ابراز کرده بود. اردلان در واکنش به خبر تحریم نماینده رژیم صهیونیستی توسط کشتی‌گیر ایرانی و عدم رویارویی با او، کینه خود از جبهه مقاومت را هم بروز داد و در صفحه فیسبوکش نوشت: “علیرضا کریمی باید به هر قیمتی می‌باخت به همون دلیل که بشار اسد باید به هر قیمتی می‌برد …”

«آرش سیگارچی» مجری و خبرنگار شبکه «صدای آمریکا» هم از تحریم کشتی‌گیر اسرائیلی توسط نماینده ایرانی عصبانی شد و آن را اقدامی غیرانسانی و غیراخلاقی دانست.

اما «امیرعباس فخرآور» ضدانقلاب بدنام و معلوم‌العال مقیم آمریکا که سابقه ارتباط نزدیک با مقامات رژیم صهیونیستی را دارد و اسرائیل را خانه سوم خود می‌داند، با عصبانیت شدید از عدم‌مسابقه «علیرضا کریمی» با کشتی‌گیر اسرائیلی، در توهین به ورزشکار ایران، این قهرمان ایرانی را «پهلوان پنبه» خطاب کرد و از دیگر عناصر اپوزیسیون خواست تا این موضوع را پیگیری کنند.

عناصر و گروه‌های اپوزیسیون که سابقه زیادی در خیانت به ارزش‌ها و اعتقادات ملت ایران دارند، به نظر می‌رسد که در مورد مذکور هم می‌خواهد بار دیگر به کشورمان خیانت کنند؛ به‌طوری که به گفته برخی از عناصر اپوزیسیون، با دروغ‌پردازی قرار است که اقدام کشتی‌گیر ایرانی اقدامی سیاسی و نژادپرستانه ، و نه اقدامی اخلاقی و دفاع از مظلوم، معرفی شود و زمینه و سمت‌وسو دادن برای تحریم و تعلیق کشتی ایران برای شرکت در مسابقه جهانی و بین‌المللی و حتی المپیک آینده صورت بگیرد.

 

انتهای متن/

در روزهای گذشته خبر مسابقه ندادن «علیرضا کریمی» کشتی‌گیر ایرانی با حریفش از اسرائیل با واکنش‌های بسیاری در داخل و خارج کشور مواجه شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme