https://telegram.me/empireoflies
اداره آمار ملی انگلیس با انتشار ارقام و اطلاعات مربوط به خشونت خانگی در این کشور از افزایش بی سابقه این جنایت خاموش خبر داد.

خشونت خانگی در انگلیس رکورد زد؛ جنایتی خاموش زیر پوست جامعه انگلیس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاداره آمار ملی انگلیس با انتشار ارقام و اطلاعات مربوط به خشونت خانگی در این کشور از افزایش بی سابقه این جنایت خاموش خبر می‎دهد.

بررسی جرایم در انگلیس نشان می‌دهد که در سال‌های اخیر تغییراتی در پرونده‌های مربوط به خشونت خانگی به وجود آمده است. افزایش پرونده‌های ثبت شده با عنوان شکایت از خشونت خانگی توسط پلیس افزایش یافته است. با این وجود باید توجه داشت که اکثریت قربانیان از مراجعه به پلیس خودداری می‌کنند و بسیاری از قربانیانی که اقدام به ثبت شکایت می‌کنند نتیجه‌ای مبنی بر محکومیت یا دستگیری عاملان این جنایت را شاهد نیستند.
 
خشونت خانگی در انگلیس رکورد زد
آخرین بررسی‌های انجام شده در موضوع این جنایت پنهان در انگلیس تغییرات بارزی را در خصوص شیوع خشونت خانگی در سال های اخیر نشان می‌دهند. بررسی‌های انجام شده تا پایان ماه مارس سال ۲۰۱۸ تخمین می‌زند که حدود ۲ میلیون بزرگسال سنین ۱۶ تا ۵۹ سال در سال گذشته خشونت خانگی را تجربه کرده‎اند. این آمار به صورت تفکیکی بدین شکل است: ۱.۳ میلیون زن و ۶۹۵ هزار مرد.
در پایان ماه مارس سال ۲۰۱۸ پلیس اعلام کرد که ۵۹۹ هزار و ۵۴۹ مورد پرونده خشونت خانگی را ثبت کرده است که نشان دهنده افزایشی ۲۳ درصدی نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته بوده است. باید توجه داشت که این آمار در حالی ارائه می‌شود که غالب قربانیان از طرح شکایت در این مورد خودداری می‌کنند.
از موارد ثبت شده فوق پلیس ۲۲۵ هزار و ۷۱۴ نفر را دستگیر کرد که تنها در ۳۹ مورد قادر به ارائه اطلاعات کافی برای اثبات جرم بود. نکته قابل تامل اینجاست که از هر ۱۰۰ مورد خشونت خانگی در انگلیس تنها ۳۸ مورد به دستگیری منجر می‌شود.
از پایان ماه مارس سال ۲۰۱۰ تاکنون، سال گذشته بیشترین میزان محکومیت‌های قانونی در ارتباط با خشونت خانگی را شاهد بود. براساس آمار ارائه شده توسط دفتر آمار ملی انگلیس در پایان ماه مارس ۲۰۱۸، ۷۶ درصد از شکایات به محکومیت قانونی منجر شد.
از آن جایی که خشونت خانگی جرم پنهانی است که در اغلب موارد به پلیس گزارش نمی‌شود؛ بنابراین به اذعان دفتر آمار ملی انگلیس، اطلاعات ارائه شده توسط پلیس تنها تصویری جزئی از میزان واقعی حوادث این چنینی است.
.
 
خشونت خانگی در انگلیس رکورد زد
براساس آخرین آمار موجود در مورد خشونت خانگی، از هر پنج قربانی خشونت خانگی چهار نفر یعنی ۸۳ درصد قربانیان از مراجعه به پلیس و طرح شکایت خودداری می‌کنند.
از دیگر نکات قابل تامل در این بررسی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
– زنان چهار برابر بیش از مردان در معرض خشونت خانگی قرار دارند.
– قربانیان مرد در بیشتر موارد به پلیس مراجعه می‌کنند.
– قربانیان زن برخلاف قربانیان مرد کمتر مورد خشونت روحی یا مالی قرار می‌گیرند و خشونت علیه آنان اغلب جنسی است.
– در سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ حدود ۹ درصد بزرگسالان بین ۱۶ تا ۵۹ سال مورد خشونت واقع شدند. این میزان در پایان مارس ۲۰۰۹ به ۶.۵ درصد کاهش یافته بود.
انتهای پیام/میزان

اداره آمار ملی انگلیس با انتشار ارقام و اطلاعات مربوط به خشونت خانگی در این کشور از افزایش بی سابقه این جنایت خاموش خبر داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme