https://telegram.me/empireoflies
مصاحبه جدید ربع پهلوی با نیویورک تایمز و ابراز خوشحالی او از تحریم های ظالمانه علیه ایران، خشم کاربران فضای مجازی را برانگیخت.

خشم کاربران از خیانت جدید ربع پهلوی به مردم ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرضا پهلوی فرزند آخرین فرزند شاه مخلوع ایران که این روزها در خارج از ایران زندگی می‌کند مدت هاست برای تحقق آرزوی چهل‌ساله خود و دستیابی به تاج و تخت شاهنشاهی در تکاپوست و از هیچ تلاشی حتی خیانت به مردم کشورش فروگذار نمی‌کند. ربع پهلوی لیدر سلطنت طلبان خارج نشین به تازگی در گفت‌وگو با نشریه آمریکایی “نیوزویک” رکورد جدیدی از خیانت را به‌نام خود ثبت کرده و بار دیگر خودفروختی و خیانت به مردم ایران  را به جهانیان ثابت کرده است.

«رضا پهلوی» فرزند آخرین شاه ایران، در این مصاحبه گفته است که شهروندان ایران دلایل تحریم های آمریکا را درک و از آن قدردانی می‌کنند! او همچنین برای توجیه سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ملت ایران، مدعی شده است که واشنگتن با اقدامات محدودکننده‌ای نظیر تحریم، از بی‌ثبات‌سازی منطقه و جهان توسط جمهوری اسلامی جلوگیری می‌کند.

انتشار این صحبت‌ها در فضای مجازی با واکنش‌های تند و انتقادی کاربران فضای مجازی همراه شد . کاربران با داغ کردن هشتگ #ربع_پهلوی در توییتر سلطنت طلبان و رضا پهلوی را خائنین به ملت و کشور ایران دانستند و به او یادآوری کردند که آرزوی نشستن بر تخت شاهنشاهی را در ایران به گور خواهند برد. در ادامه می‌توانید نمونه‌هایی از پست‌های کاربران فضای مجازی را مشاهده کنید:

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

#ربع_پهلوی

 

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme