https://telegram.me/empireoflies

خشم علی نژاد از احترام به فرهنگ ایرانی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:سفر رئیس جمهور کشورمان به ایتالیا بازتاب گسترده ای در رسانه های خبری خارجی داشت و نمونه هایی چون عدم سرو شراب در ضیافت دوشنبه شب نشان از احترام بالای مقامات ایتالیایی برای جمهوری اسلامی ایران بود.

 مقامات ایتالیایی برای جلوگیری از هر گونه بی احترامی به حسن روحانی، در دیدار وی از رم در اقدامی قابل تحسین مجسمه های عریان کاخ موزه “کاپیتولاین” را پوشاندند؛ جایی که رئیس جمهور کشورمان با “ماتیو رنزی”، نخست وزیر ایتالیا، ملاقات کرد.
تصاویری از دیدار دوشنبه گذشته مقامات دو کشور در شبکه های خبری منتشر شد. دو تن در حالی در کنار مجسمه “مارکوس اورلیوس”، امپراتور پیشین رم، ایستاده اند که مجسمه های عریان با پنل های سفید پوشانده شده اند.
سخنگوی دفتر رنزی در این خصوص توضیحاتی نداده است اما یکی از مقامات شهرداری رم اعلام کرده است که این اقدامات به درخواست دفتر نخست وزیری ایتالیا انجام گرفته بود.

Statue coperte ai Musei Capitoli in occasione della visita del presidente iraniano Hassan Rohani, Roma, 25 gennaio 2016. ANSA/GIUSEPPE LAMI

در این میان برخی از ایرانیان در حرکتی محیر العقول به جای اینکه از این احترام به فرهنگ و سنن ایرانی خوشحال باشند و آن را که نشانه احترام به ملت ایران است را قدر بدانند و از آن الگو بگیرند، از این احترام به مقامات و فرهنگ ایرانی خشمگین شده و آن را توهین به خود تلقی کرده اند .مسیح علی نژاد که مدیر کمپین ضد حجاب است در مطلبی در فیس بوک خود نوشته:”ایتالیا برای احترام مجسمه ها را می پوشاند ولی همین مسولان هیچ احترامی برای زنان غیر مسلمان و غیر ایرانی و دختران هفت ساله و کسانی که باوری به حجاب ندارند قایل نیستند و به زورِ قانون آنها را در داخل خاک ایران می پوشانند….به اعتقاداتی که باعث سرکوب و سانسورِ اعتقادات دیگران می شود نباید احترام گذاشت باید آن را به چالش کشید”
۱۲۵۹۲۶۹۸_۱۰۱۵۳۶۳۴۳۵۲۴۳۷۷۴۰_۶۲۶۷۰۴۰۸۶۴۱۶۹۴۷۴۱۷۵_n
وی برای مقابله با این حرکت تصویری منتاژ شده از ملاقات رئیس جمهور ایران با نخست وزیر ایتالیا را که در پشتشان تصویری برهنه از زنان وجود دارد را منتشر کرده و آن را نشانه اعتراض خود و حامیانش دانسته .همچنین کریستین امان پور خبرنگار ایرانی الاصل شبکه سی ان ان در گزارشی خطاب به آقای روحانی گفته:” اگر قرار نبود که این مجسمه‌های مرمر برهنه فوق العاده را ببینی، پس چه چیزی را می‌خواستید (در موزه واتیکان) ببینید!!!”
از نظر غربی ها و تمامی کسانی که در آن غرق شده اند دیدن مجسمه های برهنه نوعی هنر دوست به شمار می رود و در غرب نه تنها مجسمه ها باید برهنه ساخته شوند بلکه انسان ها هر قدر برهنه تر باشند ارزش و قرب بیشتری دارند.
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. پویا پیرقلی گیوی

    مسیح {……}.آدم که تو مکتب اندی {……} و ابی {……} بزرگ شه نهایتش میشه مسیح {……}

    ——
    به دلیل وجود کلمات رکیک ویرایش شد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme