https://telegram.me/empireoflies

خزعبلات میهمان نوری‌زاده درباره احمدی نژاد و دیگر مسئولان نظام +تصویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغعموم ایرانیان شخص علیرضا نوری زاده را یک فرد دروغگو و متقلب می دانند که با داستان های ساختگی اش در برنامه «پنجره ای رو به خانه پدری» درباره این و آن عقده گشایی می کرد. نام علیرضا نوری زاده ناخودآگاه آدمی را به یاد آن مصاحبه تاریخی با عبدالمالک ریگی می اندازد به یاد درگیری لفظی و افشاگری علیه شهرام همایون آن دوست و همکار سابق که تلویزیون اش را در اختیار او گذاشته بود! اغلب مخاطبان ماجرای معروف «سردار مدحی» را به یاد دارند که نتیجه آن چه افتضاحی برای اپوزسیون و علیرضا نوری زاده به بار آورد. دوران علیرضا نوری زاده به سر آمده بود.

علیرضا نوری زاده پس از یک دوره کناره گیری از حضور در رسانه های فارسی زبان، با خوش رقصی برای آل سعود توانست سرمایه لازم برای تاسیس شبکه تلویزیونی «ایران فردا» را تامین کند؛ بار دیگر برنامه «پنجره رو به خانه پدری» بروی آنتن رفت که البته این بار به دلیل عدم اعتماد مخاطبان نتوانست به مانند سابق بیننده ای جذب کند.

به عنوان نمونه می توان به مصاحبه های به اصطلاح جنجالی علیرضا نوری زاده با افرادی اشاره کرد که به دلیل ذینفع بودن در طرح مسئله نمی توان گفته های آنان را مورد استناد قرار داد؛ این افراد عموما با سابقه مدیریت در سازمان ها و اداره های دولتی پس از فرار به خارج از کشور برای مدتی میهمان شبکه های تلویزیونی ضدانقلاب هستند تا به زعم خود توجه اپوزسیون را جلب کنند. مصاحبه اخیر علیرضا نوری زاده با «علیرضا ساسانیان» از مدیران پیشین صدا و سیما از همین دست موارد است.

علیرضا ساسانیان در مصاحبه با علیرضا نوری زاده به طرح مواردی بی اساس درباره محمود احمدی نژاد، قالیباف و دیگران می پردازد که بسیار قابل تامل است. او در بخشی از مصاحبه خود با نوری زاده می گوید: « احمدی نژاد در سالهایی که شهردار تهران بودد مردم بدانند که مبالغ هنگفتی خرج کرده و اسناد فاقد کرده که خرج انتخاباتش کرده معادل سیصد میلیارد تومان ،ایشان از منابع شهرداری هزینه کرده اما هیچ سندی برایش وجود ندارد دزدیده یا به رفقایش داده چیکارش کرده تا امروز هم این موضوع پیگیری نشده است. همانطور که در مورد قالیباف هم به شما گفتم ام الفساد است او».

علیرضا ساسانیان که گویی هم نشینی با علیرضا نوری زاده در او تاثیر گذار بوده در ادامه داستان سرایی خود می افزاید: « آقای ضرغامی هم در سال ۸۵ رفته بودم دیدن رئیس حراست بانک ملی آقای عامری، او برگشت گفت چند روز پیش بچه های امور مالی اینجا بودند و نامه ای نوشتند برای حوزه ریاست و برای ضرغامی دوازده هزار تا سکه بگیرند! گفتند معمولا رسم است میگیرند و به بازیگران و میهمانان و مدیران میدهند ما هرکس را که دیدیم گفتیم چیزی را گرفتی در سال جدید گفت نه!».

گفتنی است نظیر این موارد پیش از این در تلویزیون های لس انجلسی بسیار مشاهده شده، از سید محمد حسینی که از اجرای برنامه های طنز و مسابقه در ایران به تفسیر سیاسی روی آورد تا فریبا داوودی مهاجر و فاطمه حقیقت جو که بواسطه یک دوره حضور در مجلس شورای اسلامی و حضور در کابینه دولت برای مدت کوتاهی مورد توجه رسانه ها و اپوزسیون قرار گرفتند!

انتهای پیام/

منبع:ماهستیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme