https://telegram.me/empireoflies

اندر خزعبلات و اباطیل شیرین عبادی!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: آنجایی که اظهار نظرهای مضحک و البته احمقانه اپوزیسیون تمامی ندارد، در تازه‌ترین آن‌ها مجددا نوبت به شیرین عبادی رسید تا برگ دیگری را به دُر فشانی‌های خود اضافه کند.

وی که همواره در طول سال‌های پس از انقلاب این مأموریت را به عهده داشته است که با ابزار حقوق بشر همواره به ایران تاخته و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را متهم به نقض حقوق بشر کند، در راستای خدمات وطن فروشی به اربابان آمریکایی و غربی خود اقدامات متعددی هم علیه ایران انجام داده است.

هدایت چندین پروژه تحقیقاتی برای دفتر یونیسف تهران، صدور بیانیه به مناسبت‌های گوناگون، نامه نگاری به نهادهای داخلی و خارجی، برگزاری نشست‌های مطبوعاتی و همایش و سمینار و زمینه سازی برای ایجاد فضای تبلیغی و رسانه‌ای علیه نظام، ده‌ها سخنرانی ضد ایرانی و ضد انقلابی در کنفرانس‌های دانشگاهی و علمی و سمینارهای حقوق بشر در کشورهای ایران، فرانسه، بلژیک، سوئد، سوئیس، انگلستان و آمریکا، ناظر رسمی دیده‌بان حقوق بشر، سال ۱۹۹۶ میلادی و تدریس رایگان حقوق کودک و حقوق بشر در دوره‌های مختلف دانشگاهی تنها بخش‌هایی از خدمات وطن فروشانه وی بوده است.

شیرین عبادی حتی به پاس خدمات شایان خود جوایز متعددی را نیز از اربابان غربی، صهیونیستی و آمریکایی به عناوین مختلف دریافت کرده است که مهم‌ترین آنجایزه صلح نوبل بود که در سال در سال ۲۰۰۳ به وی اعطا شد.

عبادی در تازه‌ترین اظهارات خود که روزنامه آمریکایی لس آنجلس تایمز منتشر ساخته است، مطالبی را بیان کرده که بیشتر شبیه طنز است.

در ایران نور خورشید زیادی وجود دارد/ نیازی به برنامه هسته‌ای نداشتیم!

وی در این گفتگو اظهار داشته است: «من مخالف سیاست‌های هسته‌ای ایران هستم زیرا برنامه‌ای پرهزینه است. در ایران نور خورشید زیادی وجود دارد و ما می‌توانستیم از انرژی باد استفاده کنیم اما این سرمایه‌گذاری را نکردیم بنابر این نیازی به برنامه هسته‌ای نداشتیم!. البته من از توافق هسته‌ای و این‌که حداقل بخشی از برنامه هسته‌ای ایران متوقف شد، خشنودم!.»

تاکید وی در راستای بهره‌مندی ایران از انرژی خورشیدی و عدم نیاز به برنامه هسته‌ای در حدی خنده آور است که گویی وی اطلاع چندانی از سایر کارکردهای علمی آن ندارد و باید به وی گفت که انرژی هسته‌ای علاوه بر کارکرد در زمینه انرژی سایر موارد همچون پزشکی، بهداشتی و… نیز کاربرهای موثری دارد.

میکروفن ایران را ببندیم

البته این اولین بار نیست که شیرین عبادی چنین اظهارات مضحکی را بر زبان می‌آورد چراکه بار‌ها شاهد اباطیل و خزعبلات وی در مواقع مختلف بوده‌ایم، چنان که وی در مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفته بود: ما باید جلوی استفاده ایران را از این ماهواره‌ها بگیریم و با این کار می‌توانیم میکروفن ایران را ببندیم.

بهتر است به جای بمباران مواضع داعش برای آن‌ها کتاب ارسال کرد

این فعال فتنه ۸۸ همچنین در زمینه داعش نیز گفت بود: بهتر است به جای بمباران مواضع داعش برای آن‌ها کتاب ارسال کرد زیرا داعش از جهل مردم مسلمان استفاده می‌کند. اگر بدین نحوه با داعش جنگیده شود، این نبرد بدون نتیجه تا ۵۰ سال طول می‌کشد.

وی که از سال ۲۰۰۴ خود را وکیل مدافع تمام جهان دانسته است، در بسیاری از موضوعات و اخبار بین‌المللی اظهارنظر‌های سخیف و مضحکی می‌کند که تنها همسو بودن وی را با الگوی دیکته شده از سوی غرب نشان می‌دهد، هرچند که هر کجا لازم بوده سخن گفته و هر کجا لازم نبوده سکوت کرده است تا به گفته یکی از اعضای گروهک منافقین تغذیه مالی لازم، از وی دریغ نشود اما بهتر است بیش از این به اباطیل گویی و دُر فشانی‌های مضحک خود ادامه ندهد تا رویکردهای خائنانه وی به ملت ایران در پوشال «حقوق بشر» بر ملا نشود.

انتهای پیام/اتاق خبر ۲۴

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme