https://telegram.me/empireoflies

خروج رسمی اپوزیسیون لس آنجلسی، از زیر پرچم رضا پهلوی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچند روز پیش بود که پنج سازمان سیاسی اپوزیسیون به همراه تعدادی از رسانه ها وبرنامه سازان رادیو و تلویزیون در لس آنجلس، برای کنار گذاشتن اختلافات و تشکیل یک جبهه واحد کنار هم جمع شدند.

حزب مشروطه ایران، سازمان برونمرزی حزب پان ایرانیست، جنبش رنسانس ایرانی، جنبش ماهستیم و جبهه ملی (شاخه آمریکا) پنج سازمانی هستند که در نشست، متعهد شدند تا اختلافات دیرینه خود را کنار گذاشته و با هم متحد شوند.

این نشست در حالی در لس انجلس برگزار شد که برخلاف گردهمایی های گذشته، نه تنها از رضا پهلوی برای شرکت در مراسم، دعوت به عمل نیامد، بلکه حتی نامی از او به عنوان رهبر معنوی اپوزیسیون، مطرح نشد.

لازم به یادآوری است که چند روز پیش از برگزاری این نشست، فایل صوتی از رضا پهلوی در فضای مجازی منتشر شد، که او اپوزیسیون و رسانه های لس آنجلسی را «فَکَسَنی» که «اصلا توی باغ نیستند» معرفی کرد.

از نکات قابل توجه در این نشست، سخنرانی شهرام همایون، یکی از چهره های رسانه های لس آنجلسی بر اختلاف شدید میان اپوزیسیون بعد گذشت ۴۰ سال است. شهرام همایون همچنین در سخنرانی خود، با انتقاد تلویحی از حضور رضا پهلوی در کنگره آمریکا اظهار داشت: «مسائل ایران باید در چلوکبابی های ایرانی تعیین تکلیف شود نه کنگره آمریکا».

http://rasanehiran.com/images/docs/files/000041/nf00041183-1.wmv

دانلود

انتهای پیام/رسانه ایران

پس از لو رفتن فایل صوتی که در آن رضا پهلوی اپوزیسیون و رسانه های لس آنجلسی را ناکارآمد و «فکسنی» نامیده بود، پنج سازمان ضدانقلاب مقیم آمریکا برآن شدند تا با کنار گذاشتن اختلافات میان خود و بدون حضور رضا پهلوی با یکدیگر متحد شوند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme