https://telegram.me/empireoflies

خبر مرگ سرکرده منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دیروز هم زمان با اجتماع چند صد نفر از حامیان منافقین که بسیاری از رنگین پوست ها و هم جنس بازان با دریافت مبالغ کلان آن را پربارتر کرده بودند «ترکی الفیصل»، رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان در این اجتماع در پاریس، از مرگ مسعود رجوی سرکرده این گروهک تروریستی خبر داد. الفیصل خطاب به مریم رجوی از مسعود به عنوان «همسر مرحومتان» یاد کرد. پس از افشای (احتمالاً ناخواسته) این خبر توسط ترکی الفصیل و انعکاس رسانه‌ای آن، سازمان منافقین از طریق صدای آمریکا کوشید این خبر را تکذیب کند. البته در خبری که سایت منافقین از این مراسم منتشر کرده از چنین لفظی استفاده نکرده ولی رسانه های دیگر این خبر را به سرعت منتشر کردند و دیگر کاری از دست منافقین بر نمی آید.

البته رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان در این اجتماع به اهداف شوم رژیم عربستان و همبستگی این رژیم با منافقین اعتراف کرده و گفته است من هم می‌خواهم که رژیم (ایران) سقوط کند.

شاهین قبادی،سخنگوی این سازمان تروریستی می گوید از گفته‌های روز شنبه ترکی فیصل، شاهزاده سعودی، در تجمع پاریس، در مورد مسعود رجوی، سوءتعبیر و نتیجه‌گری نادرست شده است.وی در مصاحبه ای با رادیو فردا ارگان خبری سازمان سیا با اشاره به درج متن سخنان ترکی فیصل در روزنامه «الشرق‌الاوسط» و دو منبع عربی دیگر، گفته چنین تعبیری از سخنان او در هیچ یک از این منابع وجود ندارد.

ترکی الفیصل

این در حالیست که فیلم و صوت سخنرانی این شاهزاده سعودی حامی منافقین در تجمع پاریس در سایت های مختلف وجود دارد .البته در وب‌سایت سازمان منافقین، عبارت «همسر مرحوم» در سخنان ترکی الفیصل وجود ندارد و از قول شاهزاده سعودی آمده است که «خانم رجوی، مبارزه‌های شما و مسعود رجوی همچون حماسه‌های شاهنامه، اسطوره خواهد شد»

همچنین صدای آمریکا که حامی منافقین در سی سال اخیر بوده است در این خصوص نوشته است:”شاهزاده ترکی الفیصل روز شنبه در همایش سالانه سازمان مجاهدین خلق سخنرانی کرد. او در بخشی از سخنانش گفت: “ما به درگاه خدا دعا می کنیم تا به اهدافتان برسید.” شاهزاده ترکی فیصل، رئیس پیشین سازمان اطلاعات عربستان ضمن تاکید بر لزوم تغییر رژیم در ایران مریم رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق و همسر “مرحوم” او مسعود رجوی را مورد ستایش قرار داد.حاضران در این نشست می گویند شاهزاده فیصل بیش از یک بار از لفظ “مرحوم” درمورد مسعود رجوی استفاده کره است.”

این خبر با واکنش تحلیل گران رسانه های فارسی زبان نیز مواجه شده و به نوعی تایید مرگ مسعود رجوی نیز می باشد .

۲۰۱۶-۰۷-۱۰_۱۲-۱۳-۲۵

۲۰۱۶-۰۷-۱۰_۱۲-۱۰-۱۹

پیش از این اکونومیست در سال ۲۰۰۹ گزارش کرده بود، از زمان اشغال خاک عراق توسط نیروهای آمریکایی اطلاع دقیقی از وضعیت مسعود رجوی در دسترس نیست و کسی از زنده یا مرده بودن او خبر ندارد، هرچند اکثریت عقیده دارند که او زنده نیست.مسعود رجوی، سرکرده گروهک منافقین که قدرت گیری در این گروهک را در سال‌های پیش از انقلاب با لو دادن عناصر اصلی این گروه به ساواک و در سال‌های پس از انقلاب با تسویه حساب‌های درون گروهی پی گرفته بود، در ‌‌نهایت پس از ورود منافقین با فاز جنگ مسلحانه علیه مردم ایران از سی خرداد ۱۳۶۰ و در ‌‌نهایت با کشته شدن موسی خیابانی، مهره اصلی منافقین در ۱۹ بهمن ۱۳۶۰، نفر شماره یک این گروه تروریستی شد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme